reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta hcg :(

Dziewczyny jak u Was to wyglądało/wygląda? Zrobiłam w czwartek badania wyszło w normie 22 156 po 48h zrobiłam kolejne i wyszło 28 241. Według kalkulator na necie. Nie wzroslo prawidłowo i jest poniżej normy przyrost :( jak myslicie? Wizyta dopiero 15 maja a ja jestem załamana:((#
Jak u Ciebie się wyjaśniło? Bo ja mam zupełnie ta samą sytuację. Początkowo piękne wzrosty. A ostatni z 20350 na 28650 i zaczynam się martwić. Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny czytam te posty i załamuje ręce. Już powyżej 1200 beta nie musi się podwajać co 48h. A co dopiero przy takich ogromnych wartościach. Przecież maksymalne wartości bety osiągamy we wczesnych tygodniach ok. 9-10 tygodnia! Robienie badań na własną rękę to zło.
 
Dziewczyny czytam te posty i załamuje ręce. Już powyżej 1200 beta nie musi się podwajać co 48h. A co dopiero przy takich ogromnych wartościach. Przecież maksymalne wartości bety osiągamy we wczesnych tygodniach ok. 9-10 tygodnia! Robienie badań na własną rękę to zło.
Trudno nie wariowac jak ma sie 4 poronienia poprzednio...
 
Trudno nie wariowac jak ma sie 4 poronienia poprzednio...
Niestety znam temat :) Ale wiem tez, ze niestety nasze mozliwosci tu są okrutnie ograniczone, jedyne co możemy zrobić, to dbać o swoja głowę, bo oszalejemy. U mnie przyrosty i badania były wzrostowe a i tak nie uchroniło mnie to przed stratą w 18tyg. Musimy zachować rozsądek, bo wrzucanie się w to kółeczko obaw i badań nie pomoże, a może bardzo zaszkodzić naszej psychice… Ogromnie współczuje, ale trzymam mocno kciuki za Ciebie. Dasz radę do tej wizyty, musi być dobrze.
 
Niestety znam temat :) Ale wiem tez, ze niestety nasze mozliwosci tu są okrutnie ograniczone, jedyne co możemy zrobić, to dbać o swoja głowę, bo oszalejemy. U mnie przyrosty i badania były wzrostowe a i tak nie uchroniło mnie to przed stratą w 18tyg. Musimy zachować rozsądek, bo wrzucanie się w to kółeczko obaw i badań nie pomoże, a może bardzo zaszkodzić naszej psychice… Ogromnie współczuje, ale trzymam mocno kciuki za Ciebie. Dasz radę do tej wizyty, musi być dobrze.
Dziękuję, mam nadzieję że sie uda tym razem. Masz zupełną rację.
Pozdrawiam serdecznie:)
 
reklama
Do góry