reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

gin dziś zaliczony, usg zrobione, jakieś zwapnienia jeszcze widać ale czekamy na pierwszą @ i zobaczymy czy się oczyści wszystko, czy nie...
no i mam jeszcze się wstrzymać z ćwiczeniami na brzuch, bo mnie ostatnio koło blizny brzuch boli, więc Chodakowska idzie na razie w odstawkę, za to odkurzę stepper i trochę nad tyłkiem i udami popracuję

przy okazji zaliczyłam małe zakupy i trzy bluzki sobie kupiłam :p na rzeczy dziewczęce nawet nie patrzyłam, bo zaraz bym coś znowu do domu przytachała a Mati bogatszy w koszulę, bo na weselicho idziemy i na poprawiny potrzebował ubrania :)

no i oczywiście truuuuskawki moje kochane kupiłam, dziś obiadu nie ma...są truskawki haha

mała ma dzień śpiocha, przespała moją wizytę u gin, przespała moje odbieranie Matika z przedszkola i teraz też śpi :-D

a z synka jestem dumna że heej zdobył pierwsze miejsce w konkursie plastycznym :) w piątek jedziemy odebrać nagrodę do urzędu miasta :-)
 
reklama
Truskafffka twoj sezon sie zaczął :-D
Brawa dla Matika :tak:
A moja ma dzisiaj dzien płakania :crazy: Wozek nie ,reće nie,lezenie nie juz nie wiem co z nia zrobic ? Wrrr

ewirut napewno cos kupisz poza Allegro :tak: Tylko pochodzić trzeba wiec jak masz sile na zakupy to baw sie dobrze :-p

Paulus a ty widze szykujesz weekend z ukochanym ;-)
 
Liluu - a nie ząbki czasami??? Mój ostatnie dni też był trochę maruda, kładłam to na karb tego, że czwórka, która już się częściowo przebiła chwilkę temu, nadal się przebija (to podwójny ząbek), a tu niespodzianka - druga czwórka zadzwoniła o łyżeczkę. tak, że mamy już 10 ząbków.

Ja dziś zaszalałam - kupiłam sobie jedne spodnie takie cieńsze dżinsy ze strechem, rybaczki, dla Kuby kurteczkę z Next-a i dwie bluzeczki i w sumie wydałam całe 7 Euro.
 
Hehe Katrina to zaszalalas :tak: U mnie ne ma fajnych ciuchlandow niestety :-( A szkoda w okolicy same sklepy - śmietniki

a u nas tez zabki ale żaden jeszcze sie nie przebił :( ani nawet nie widać z tym ze o zdecydowanie zeby bo oczy sobie chce wydrapac dopiero jak jej nurofen podam wieczorem to sie uspokaja
I gratuluje 10 zębolków:-)
 
Liluu - powiem Ci, że Kubula zaskakuje mnie swoim tempem rozwoju w tej chwili. Bardzo długo miał "zastój", a teraz pędzi. Ze dwa tyg. temu zaczął wreszcie sam siadać i wstawać. Teraz wstawanie to chleb powszedni, siada, klęka, podnosi się przy czym sie da. W łóżeczku-kojcu chodzi wkoło.

A propos łóżeczka - dziewczynki powiem Wam tak - mam i kojec i normalne drewniane łóżeczko. Kuba w kojcu czuje sie bezpieczniej, bo wie, że nawet jak upadnie, to nigdzie się nie uderzy, więc śmiało tam sobie poczyna. Pady, skoki i tym podobne robi w kojcu, natomiast w łóżeczku jest bardziej ostrożny, bo wie, że może sie uderzyć i to boli (nie ma to jak zdobywać doświadczenia życiowe).
 
LiLuu taaaaak :-) miał być pełny weekend, ale niestety muszę stawić się w niedzielę na nocce :dry: Tak czy siak cieszę się na myśl, że zobaczę mojego Puzelka :-p (spodobało mi się to określenie :laugh2:)
 
Ooo widze zakupy ,zakupy i jeszcze raz zakupi iiiiiiiiiii truskawki hehehehe

ja pochłaniam je kilogramami ostatnio :szok: ale coz tam


Paula oo znowu praca :/

Liluu
a to mała niedobrota ,a na spacerki tez nieeee ???? moze te zebole ją męczą :sorry:


Truskawka no to zaszalałaś :-D i dobrze ze u gina ok wszystko :tak:, a co do brzucha to lepiej poczekac niz cos tam ma sie dziać znowu :baffled: no i ta twoja córcia taka grzeczna ;)


Katrina hehehe widze zakupy tez udane :-D fajnie

ja nie moge nic sobie kupić :wściekła/y: taki upał a ja w dresach chodze :-(

no a wczoraj mamuska do mnie wpadła z reklamówką ubranek dla małego :-D:-D:-D i znowu dziś pranko i jak zobaczyła ile rzeczy on ma to stwierdziła ze ma więcej niz nasza cała 3ka hehehehehe ,ale eee tam przesadziła


Mi w nocy sniło sie ze urodziłam małą zamiast małego i ze ważyła tylko 1.5kg i ze w inkubatorze leżała i taka słaba był i ze lekarze nie dawali szans:-:)-:)-(,kuzwa co za paranoje mnie dopadają i tak codziennie .

No i chyba brzuchol zaczyna sie opuszczać bo wczoraj po raz pierwszy od dłuuuuuugiego czasu nie miałam zgagi nawet przez sekundę :cool:


i coraz bardziej zaczynam się bać!!!


Lor ja tez bym chętnie fotelik od znajomego kupiła ale niestety nikt nie ma :no:



Rozia a ten facet sie nie odezwał :wściekła/y:
 
reklama
Dziewczyny i czy Was przed porodem tak szyjka bolała???tzn taki ból jakby ktoś szpilke wbijał w srodek,takie kłucia ???????:sorry:
 
Do góry