reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Marysiu chyba nieźle będzie musiało walić piorunami po takiej ciszy :-):-D

Roza dziękuję, postaram się :* Wiesz to są raczej przeziębienia, no ale mimo wszystko jakiś wirus się ujawnia... Daaaaawno nie chorowałam, a teraz właściwie 2 przeziębienia pod rząd :baffled: No, ale nie ma się co dziwić skoro nie ma mrozów i przez to pełno niewymrożonych wirusów...
Idę szukać zdjęcia Zosiaczka! :-)
Kochana, a Ty faktycznie nie chwal Małej za bardzo ;-)
A co do sygnaturki to musisz wkleić ten link z nazwą BBC Code, czy coś w tym stylu :blink:


edit.:

Roza znalazłam :-) Niestety nie wiem jak powiększyć... :-( ale na tyle na ile widzę, to ANIOŁEK :tak::-)
 
reklama
hejka

aaa napiszę wam co u nas..bo jakoś dawno nie pisałam haha
u nas leci dzieciaki szaleją ze sobą i za sobą. Ostatnio ulubioną zabawą Melki jest zakładanie sobie lulki-pieluszki tetrowej- na głowę i raczki pt"nie wiem gdzie idę ale super zabawa jest":-p a młody jej wtedy często coś śpiewa i młoda leci za nim :-D

poza tym puszcza się ta moja córka coraz częściej:-D i dumna jest z siebie :-D
dość ładnie już stoi bez trzymanki :biggrin2:

Matikowi rusza się kolejny ząb, co mu coś nowego wyrośnie, to następne leci :-D

no i tyle :p

Paula kuruj się Kobito nasza! zdrówka!
Roza pliiiiizzzzzzz działaj i pokazuj fociaka słodziaka:-)
Joasia tik tak tik tak...hiehie czekamy ;)

Rozia? Liluu? gdzie baby się włóczycie??

pozdrawiam każdą z osobna ;)
 
Paula:-) :-) no ja tez nie wiem jak powoekszyc:baffled:

Truskaffka zajzyj w moj profil a ja jutro postaram sie cos podzialac:-)
Dzis juz leb mi peka od tego hihi.
Widze ze coraz blizej samodzielnego chodzenia ehhh oeci czas

Rozia jak bedziesz miec chwile podpowiesz jak dodalas zdjecie do sygnaturki?..
W ktore miejsce trzeba skopiowac ten kod?.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki podczytuje was ale czasu kompletnie brak :( jak wracam do domu to Lily zabiera caly moj czas ;) potem P i tak mija dzien za dniem
pozdrawiam was goraco i caluje
 
Właśnie bujam Liliane na kolanach a ta się zaciesza i guga a przeciez juz tarła oczy i ziewała :-p.... no i kto zrozumie kobiety :rofl2:

truskaffka - czy ja dobrze przeczytałam że Amelka juz sama stoi?:szok: oooo wow ! gratulacje! :-):-):-)

Roza - wchodzisz w ustawienia, po lewej sygnatura i tam wklejasz bbc code czy cos takiego to wtedy bedzie zdjecie w podpisie :) ile juz ma Zosia? .... no i serdecznie gratuluje bo nie miałam okazji :-)

Paula - wspołczuje chorowania :( dużo zdrówka :tak:

Liluu -no i jednak wyszło szydło z worka bomoja Lili to tez taki szogun mały :rofl2::rofl2::rofl2:
 
hejka

nam dziś dzień szybko i miło zleciał, moja przyjaciółka wpadła w odwiedziny, nagadałyśmy się że heeej :p ot takie babskie spotkanie :)

co do nowości, Mela dziś...zaczęła... SPRZĄTAĆ haha serio, chyba cioci chciała się pięknie zaprezentować :-pzawsze zabawki rozwalała, a dziś, rozwalała oczywiście, ale potem siadła i do pudła sruu po kolei wrzucała :-D

Lori tak, Meluśka trenuje samodzielne stanie :) dziękuje :)
Roza zajrzałam na profil i fotkę widziałam, maluusią więc mam niedosyt :p
Liluu i dla was buziaki :* trzymajcie się i wlatuj czasem ;)
Rozia hoooop hooop ;)
 
Wczoraj nie mialam netu:no::no:, a tu cichutko....

Truskaffco no wiem ale nie potrafie...a tu na forum cos mi sie zacina przy przyciskqniu tego zdjecia aby dodac, zrewzta nie wiem czy wogole to wciskam...

Lori a w domu.... przez pierwsze 4 dni czas poswiecalam tylko Zosi ... Maja na tym ciierpiala buuu ale juz sie ogarnelam i dziele obowiazki pomiedzy dwoje dzieci:-)' Maja jeszcze przyzwyczaja sie do sytuacji ale zle nie jest, ja staram sie tez z nia byc bo jeszcze bardxiej potrzebuje sie przytulic. Zosia jest spokojna, je spi ale juz zdarzaja sie chwile bez spania krotkie ale sa.

Truskaffka to masz pomoc w domu hihi
 
reklama
Do góry