reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Madziulek hej ho ;-)
A masz jakieś przeciwwskazania do SN? Bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć czy pisałaś :sorry2: Czy to ma związek ze Stasiem i tą miejmy nadzieję nieprawdziwą informacją?


Ja pierdziu, oszaleję z moim psem... już tak ładnie załatwiał się na polu, a teraz OK- załatwia się również, ale w międzyczasie w domu też zdąży nasikać :oo2: a wychodzę z nim co 3 godziny na spacer... Chyba muszę rozważyć jakieś nagrody za siuranie na zewnątrz :-D

A tak w ogóle to ja się grzecznie pytam gdzie się wszystkie podziały do jasnej ciasnej?? !! :wściekła/y:
 
reklama
Hello ;-)
U mnie totalna odwilż, halny pozbierał prawie cały śnieg i jest aż + 7 st. C :szok:


Madziulek a rzeczywiście pisałaś :tak: oj ta moja skleroza :sorry2: Faktycznie, nie ma co ryzykować :no:


Buziaki dla wszystkich nawet tych nie zaglądających tutaj! ;-) :*
 
MARIUSZKU - spoznione zyczonka ale nie dlatego ze e-ciocia zapomniala tylko bb tak wczoraj dzialalo ze nie wysylalo mi postow wrrrr

A my dzis czekamy na lozko pietrowe dla dzieciakow :)
 
Oczywiscie - uciekam teraz po synusia :) i na zakupy obiadowe :-) mloda znow bedzie plakac w nieboglosy ze mamusia znika z pola widzenia, a jak juz wracamy to pierwsze co wysciskuje brata a potem dopiero mama :happy2:
 
Wczoraj caly czas mni:-) e wywalalo:wściekła/y:

A chcialam zlozyc gratulacje: Joasia super ! Duza corunia:-D

Sylwia, Rozia dla waszych skarbow tez najlepsze spoznione troche zyczenia od cioci Agnieszki:-) ale czas zlecial ho ho juz rok:-D

Marysia a ty jak tam? Samopoczucie chyba nienajgorzej:-) kiedy wizyta?
Dobrze ze Anecia juz ma czyste oskrzela.

Liluu kciuki za badania meza:-)

Truskafcia jak mnie nie wywali z bb to czasu nie mam heh ale jestem, jestem:-)
Rozia spokojnej drogi

My dzis bylismy w poradni preluksacyjnej i bioderka sa w porzadku:-)
 
reklama
Do góry