reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ilonka - poka łóżeczko :tak:

Malami - na allegro widzialam takie jeansy do kolan na licytacje od 1 zł, ja u tego sprzedawcy kupiłam sukienkę na wiosne i bluzke na to i spoko. Przesyłka szybko dotarała.

Losiczka
- no jeśli jednak bys chciała popróbować na dziewczynke to ja zobie zakupilam globulki dopochwowe na zwalczenie bakterii, ale u mnei miały zakwasic no i chyba podziałało :-p
 
reklama
Lori takie Zestaw SANDRA łóżko piętr. PLUS F30 w JYSK. TYLKO ze na tych zdjęciach ze strony wygląda ono ochydnie, tandetnie , a na żywo naprawde solidne łóżko, na dole materac na 2 osoby :tak: naprawde jest cudne i nie drogie jak juz z materacami ;-)
a tutaj tak bardziej widać to łóżko...Łóżo piętrowe/familijne JYSK sosna WARSZAWA WAWER (3147229763) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

do tego upatrzyliśmy tez w jysk posciel ANGRY BIRDS a raczej Jaś :baffled: no ale nie wiem czy kupimy ... zobaczymy bo jedna kosztuje 150zł :szok:a jak kupować to najlepiej aby 2 były takie same ;-)
 
Roszpunko to witaminki na porost włosów :-D:-D:-D he he żartuję :-). Takie niby cud witaminki wspomagające zapłodnienie starej Łosiczki i starego łosia :-D

Ilonko ach jak ja bym chciała zostać Twoim dzieciątkiem :-) miałabym piękny pokoik :-)

Martuś zobaczę co mi Joanna przywiezie za badziewie to dam Ci znać .A materiału takiego na tuniki nie mam no chyba że z eko-skóry Ci uszyję :-D

Lori ja celuje wogóle w jajeczko :-) tzn mąż :-) a co z tego wyjdzie i czy wogóle wyjdzie to wsio mi już rybka :-)

Tworze bluzę dla chłopaków :-)
 
Ostatnia edycja:
Ilonka - jak macie dużo miejsca to ten dolny materac praktyczne rozwiązanie :tak: ... tak mi podpowiedzialas że ja młodemu tez bym mogła kupić nową pościel ;-)
 
Poczekajcie na mój lambrekin :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D hihih....
Lori , no własnie chcemy wszystko wyrzucić z pokoju chłopaków , zrobić szafe przesuwną jedną , aby wszystkie ubrania były w jednym miejscu , a zostało łóżko i stolik bo kiedys musi być miejsce na biurka .. wiec bez sensu kupować jakąś meblościankę i zagracać pokój ... ahh no zobaczymy .. ;-)
 
Dzień dobry :-)

U mnie też pochmurnie :-(

Dziewczynki Bianka chyba woli spać w łóżeczku, bo obudziła się dopiero o 5:10 i to tylko dlatego,że budzik zadzwonił, bo m do pracy wstawał :-) Mała zjadła, odłożyłam ją do łóżeczka i sama po chwili zasnęła i obudziła się po 9 :-)

Ilonko super lóżko :-) To dobry pomysł z tą szafą :-)

losiczko moze jednak m się przekona do tych witamin :-) spróbuj :-)

Miłego dnia dziewczynki :-)
 
witam Kochane po przerwie! ale u mnie to już norma,że po przyjsciu @ łapię doła i na kilka dni się wyłączam z obiegu:-(.ale już wracam do formy,zwłaszcza że wiosna w pełni i pierwsza przejazdzka motocyklem zaliczona:-)!a za 3 tygodnie przeprowadzka na nowe mieszkanko,za tą sama cenę co płacę teraz znalazłam większe z 3 tarasami i małym ogródeczkiem,o czym marzyłam,wiec jestem przeszczesliwa i juz planuję jak je urządzę.a potem może przygarne jakiegoś psiaczka:tak::tak::tak:.buziaki dla wszystkich i miłego dnia życzę! NO I TULĘ MOCNO WSZYSTKIE MALEŃSTWA!!!
 
reklama
Ilonko zamawiaj szafę i to łózko super ..mebloscianki zagracają pokoje:-)

Losiczko hehe z eko skóry raczej nie ,pogrzebie coś tu u siebie i ja wynajde to wyśle :-)

wstawiłam auto i jak wrociłam na piechotke to myslałam ze głowe mi urwie teraz wcinam drożdzówke z budyniem i drożdzówke z agrestem :szok: chyba pęknę i spac mi sie chce grrr
 
Do góry