reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

przyszłe mamy ktore maja termin na kwiecian

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Rozwiązania
0
Ja mam termin na 30 kwietnia. Różnie u mnie z nastrojami, raz się cieszę i chciałabym przytulić dzidziusia a czasem włącza mi się stresor,typu jaki szpital, żeby tylko wszystko było dobrze itp. Oszaleć idzie :-)

jaszczurka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
witam! Anek@ ja też mam termin blizko Ciebie bo na 16 kwietnia nie moge sie doczekać aż będzie po wszystkim ale to jeszcze jakieś 140 dni dardzo bardzo długo:( :laugh: ja mam USG jak ide do mojej gin ona przy każdej wizycie mi robi boje sie że może to być za czesto i może to zaszkodzic mojej małej istocce? jeszcze nie wiem co będę miała chciała bym żeby to była Mała ZOSIEŃKA :laugh:chć nie mam sppecjalnych wumagań żeby było tylko zdrowe tego bym bardzo chciała .MOZE GG TO MOJ NUMER 8731729 buuziaki papapapa

Anula19

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0

Witam ja mam termin na 17.04 i ruchy czuje juz dość długo teraz kopie jak mały piłkarz.To jest takie piekne uczucie.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

aska00

Rozwiązania
0
Hej, dziewczyny, wszystkie już powinnyście czuć ruchy dziecka - może czujecie tylko jeszcze nie wiecie, żre to ruchy.
Aniu, a skąd wiadomość, że jak dzidzia jest większa to będzie chłopiec.
Zastanawiam się bo moja dzidzia to king-kong. Może właśnie chłopaczysko?

jaszczurka

Rozwiązania
0
Aska00
Ja czuje ruchy maluszka jeszcze nie wiem co bedzie ale chciała bym zeby to była dzewczynka moja mama mowi ze jak bede chciec dzewczynke to sie chłopiec urodzi :) pozdrawiam razem z moja dzidza

reklama

Rybcia_21

Miasto
Bydgoszcz Nottingham
Rozwiązania
0
jaszczurka wiem coś o tym.Ja też cały czas mówiłam że będzie chłopiec a wczoraj sie okazało na USG że będe mieć dziewóche.A na pierwszym USG wyszedł chłopiec.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry