reklama

przyszłe mamy ktore maja termin na kwiecian

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez jaszczurka, 14 Listopad 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. jaszczurka

jaszczurka Fanka BB :)

nie mozecie sie doszekac porodu bo ja tak czy to zle ??

2. idzia

idzia mama: X 2000; IV 2006

zapraszam na watek kwietniowy w przyszle mamy :)

3. reklama
  4. jo-asia

jo-asia Początkująca w BB

Ja mam termin na 30 kwietnia. Różnie u mnie z nastrojami, raz się cieszę i chciałabym przytulić dzidziusia a czasem włącza mi się stresor,typu jaki szpital, żeby tylko wszystko było dobrze itp. Oszaleć idzie :-)

5. Annathema

Annathema Początkująca w BB

A ja mam termin na 22 kwietnia, czujecie już ruchy dziecka bo ja nie?

6. jaszczurka

no własnie ja tez nie czuje pozdrawiam a chciała bym
    :)

7. jaszczurka

witam! Anek@ ja też mam termin blizko Ciebie bo na 16 kwietnia nie moge sie doczekać aż będzie po wszystkim ale to jeszcze jakieś 140 dni dardzo bardzo długo:( :laugh: ja mam USG jak ide do mojej gin ona przy każdej wizycie mi robi boje sie że może to być za czesto i może to zaszkodzic mojej małej istocce? jeszcze nie wiem co będę miała chciała bym żeby to była Mała ZOSIEŃKA :laugh:chć nie mam sppecjalnych wumagań żeby było tylko zdrowe tego bym bardzo chciała .MOZE GG TO MOJ NUMER 8731729 buuziaki papapapa

8. Anula19

Anula19 Aktywna w BB

Witam ja mam termin na 17.04 i ruchy czuje juz dość długo teraz kopie jak mały piłkarz.To jest takie piekne uczucie.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

9. aska00

aska00 Fanka BB :)

Hej, dziewczyny, wszystkie już powinnyście czuć ruchy dziecka - może czujecie tylko jeszcze nie wiecie, żre to ruchy.
    Aniu, a skąd wiadomość, że jak dzidzia jest większa to będzie chłopiec.
    Zastanawiam się bo moja dzidzia to king-kong. Może właśnie chłopaczysko?

10. reklama
  11. jaszczurka

Aska00
    Ja czuje ruchy maluszka jeszcze nie wiem co bedzie ale chciała bym zeby to była dzewczynka moja mama mowi ze jak bede chciec dzewczynke to sie chłopiec urodzi :) pozdrawiam razem z moja dzidza

12. Rybcia_21

Rybcia_21 Fanka BB :)

jaszczurka wiem coś o tym.Ja też cały czas mówiłam że będzie chłopiec a wczoraj sie okazało na USG że będe mieć dziewóche.A na pierwszym USG wyszedł chłopiec.

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum