reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy ktore maja termin na kwiecian

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja mam termin na 30 kwietnia. Różnie u mnie z nastrojami, raz się cieszę i chciałabym przytulić dzidziusia a czasem włącza mi się stresor,typu jaki szpital, żeby tylko wszystko było dobrze itp. Oszaleć idzie :-)
 
witam! Anek@ ja też mam termin blizko Ciebie bo na 16 kwietnia nie moge sie doczekać aż będzie po wszystkim ale to jeszcze jakieś 140 dni dardzo bardzo długo:( :laugh: ja mam USG jak ide do mojej gin ona przy każdej wizycie mi robi boje sie że może to być za czesto i może to zaszkodzic mojej małej istocce? jeszcze nie wiem co będę miała chciała bym żeby to była Mała ZOSIEŃKA :laugh:chć nie mam sppecjalnych wumagań żeby było tylko zdrowe tego bym bardzo chciała .MOZE GG TO MOJ NUMER 8731729 buuziaki papapapa
 
                     
dzi__16_.gif

                             
dziecko__5_.gif

Witam ja mam termin na 17.04 i ruchy czuje juz dość długo teraz kopie jak mały piłkarz.To jest takie piekne uczucie.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
                                 
dziecko__6_.gif
 
Hej, dziewczyny, wszystkie już powinnyście czuć ruchy dziecka - może czujecie tylko jeszcze nie wiecie, żre to ruchy.
Aniu, a skąd wiadomość, że jak dzidzia jest większa to będzie chłopiec.
Zastanawiam się bo moja dzidzia to king-kong. Może właśnie chłopaczysko?
 
Aska00
Ja czuje ruchy maluszka jeszcze nie wiem co bedzie ale chciała bym zeby to była dzewczynka moja mama mowi ze jak bede chciec dzewczynke to sie chłopiec urodzi :) pozdrawiam razem z moja dzidza
 
reklama
jaszczurka wiem coś o tym.Ja też cały czas mówiłam że będzie chłopiec a wczoraj sie okazało na USG że będe mieć dziewóche.A na pierwszym USG wyszedł chłopiec.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry