reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

Świetne ciuszki są też w ciuchlandzie w Orfeuszu, trzeba pogrzebać trochę w koszach ale na prawdę są super. Ja to wybieram raczej rozpinane wzdłuż, bo takie tylko od dołu to bym się bała na poczatek zakładać;)
 
reklama
Świetne ciuszki są też w ciuchlandzie w Orfeuszu, trzeba pogrzebać trochę w koszach ale na prawdę są super. Ja to wybieram raczej rozpinane wzdłuż, bo takie tylko od dołu to bym się bała na poczatek zakładać;)
racja...ale nie bylo ani sztuki body kopertowych:( a o Orfeuszu mialam tez napisac ale akurat niemowlaczkowychy tam nie kupowalam nigdy i juz dawno nie bylam. Ale zajrze i tam.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Ja już nie mam niestety siły na bieganie po sklepach...jestem cała obolała i do tego nie bardzo mogę spać w nocy:-( w poniedziałek wizyta to zobaczę co z malutką czt dalej tak nisko
 
Mom to be u Ciebie to już końcóweczka to wcale się nie dziwię, że Ci ciężko.. na pewno czekasz już na rozwiązanie i kiepsko się czujesz do tego..

Ja miałam dziś koszmarne przedpołudnie.. tak słabo się czułam, ledwo żyje, a tu 29 tydz i jeszcze 11 przede mną. Też już czekam z niecierpliwością na listopad :)
A Dziewczyny jak u Was z kilogramami w ostatnim trymestrze? Czy bardzo poszły w górę? i jak z gromadzeniem wody?
 
Ja miałam na plusie ok 16kg po ostatnim wyjściu ze szpitala czyli tak w 36 tygodniu a teraz to nie wiem bo nie ważą tu poza tym mam dietę więc dużo już raczej nie przytyję :cool2:
 
reklama
Do góry