reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

acha rozumiem, czyli jakieś powikładnia u tych kobiet musiały wystąpić :) czyli udaje się do izby przyjęć planowych tak czy siak. A Mom to be ile nocy leżałaś w szpitalu? i czy warunki tam na położnictwie są takie jak na ginekologii na dole? tzn ładne? przepraszam, że Cię tak męczę ale no odliczam dni i każda informacja cenna :)
 
reklama
Nie meczysz:-) niestety nie są:-( ja lezalam krotko od poniedziałku do czwartku. Jak juz pisałam trafilam na goracy okres wiec korytarze pelne a w lazienkach syf totalny wiec niestety tezeba się przemeczyc i już!
 
przy okazji pobytu na patologii na ZUM poszlam zwiedzic trakt porodowy pietro wyzej (szpital na staszica). warunki srednie. poki co wszystkie rodzace na salach (czyli nie ma przeludnienia bo jak jest to drugie tyle na korytarzu lezy) ale salki malutki i dziewczyny upchniete jak sledzie (po 2,3,4).
Sala porodowa 2 stanowiska oddzielone kotara plus kolo (raczej malo popularne).
lazienki czyste, wiekszosc na zewnatrz pokoi. jedzenie podobno marne. ogolnie 3 dni sie przezyje oby nie dluzej.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Heej dziewczyny czy któras z Was wybiera sie moze na warsztaty Bezpieczny maluch?
Odbęda sie 8 grudnia w hotelu Mercure, ja wlasnie sie zapisalam ale wiadomo fajniej byloby w jakiejs nawet malej grupce, razniej :) i fajnie byloby poznac jakas inna ciezaroweczke/swiezo upieczona mamusie :)
moze któras z Was sie skusi?

Link do: Bezpieczny Maluch tu mozna sie zapisac
 
Anjouek ja zapisałam się na te co teraz były w październiku, niestety nie mogłam pójść. Ale nie powiedziane, że nie wybiorę się w grudniu, jak tylko będę mieć czas , bo wtedy moje dziecko będzie już na świecie :)
 
reklama
Do góry