reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

Znajoma ma wózek Tutek i jest bardzo zadowolona. My mamy Jedno Fyn i też póki co jestem zadowolona, duze zwrotne pompowane koła, kolor ciemny granat (miał być chłopak :p) z białym pasem z eko skóry.
My Dziesiąta. Już nie wiem którędy mam chodzić na spacery, bo Nowy świat zbyt ekologiczny nie jest i nie chce pchać małej w te spaliny więc chodzimy w kółko między blokami[emoji14]

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wybywam w okolice Felina. ale na razie conajmniej do wakacji LSM:) wybywam w kierunku mojej mamy wiec to ona bedzie po wsi z wozkiem przez nastepna zime biegala:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
To w moją stronę...chociaż ja jeszcze dalej kawałek za Świdnikiem :)
 
eh ja samo centrum z kolei, więc zazdroszczę Wam Dziewczyny spokojniejszych okolic :) mój spacer jest wzdłuż Alei Racławickich i ,za przeproszeniem, obsranego Ogrodu Saskiego :p
 
hehe no duzy rozstrzal! ja pewnie i tak bede podrozowac z wozkiem jak sie wiosna zacznie np. nad zalew.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
hehe no duzy rozstrzal! ja pewnie i tak bede podrozowac z wozkiem jak sie wiosna zacznie np. nad zalew.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
I ja bym chciała z maluszkiem w różne miejsca chodzić na spacery. U mnie jest wieś ale jakoś tak słabo wiecznie tu chodzić tylko... nie ma żadnego parku ani nic żeby usiąść i odpocząć więc jednak nie tak super z tymi spacerkami, jak się upre to się zapakuje z dzidziolem i wózkiem do auta i też będę podróżować to nad zalew to gdzieś a co :D
 
reklama
Do góry