reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

Jak trzeba będzie to ja w niego mięsem porzucam :) co do opinii to raczej wyczytałam,ze zna się na rzeczy jedynie jest niemily chamski i inne takie opisy jego podejścia. Jako ze idę jednorazowo do niego to jakoś mogę znieść fakt,ze nie będzie milusi, a jak przegnie pale to tego bez echa nie zostawie :D sobą bym nie była gdybym dała sobą pomiatac[emoji14]
 
reklama
Któraś coś potrafi powiedzieć o Swatowskim? Chce do niego pójść na polowkowe nic więcej ! Więc interesuje mnie jedynie czy zna się na rzeczy...może być i burakiem aby zrobił to dobrze[emoji14]
Moja opinia: bardzo dobry lekarz zwlaszcza jesli chodzi o usg. ma certyfikat FMF co jest kluczowe przy badaniah usg (pogoogluj).
Co innego osobowosc - oschly, mamroczacy pod nosem introwertyk. Bylam u niego kilkakrotnie w ciagu 2 lat (rozne problemy) i NIGDY NIE BYL CHAMSKI ani jednym slowem, raczj jego malomownosc moze sprawic wrazenie ze kogos ignoruje (zwlaszcza pacjentki ktore lubia byc dopieszczane przez lekarza).
Ty wybierasz na czym Ci zalezy: na milutkim szczebioczacym misiu-pysiu czy na profesjonalizmie badania.
Oczywiscie sa lekarze ktorzy sa jednoczesnie mili i bardzo profesjonali np. dr Adrianna Kondracka. Rowniez ma certyfikalt FMF. Generalnie u jednego i drugiego lekarza ciezko o wolny termin wiec zapisz sie z wyprzedzeniem.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Ostatnia edycja:
Moja opinia: bardzo dobry lekarz zwlaszcza jesli chodzi o usg. ma certyfikat FMF co jest kluczowe przy badaniah usg (pogoogluj).
Co innego osobowosc - oschly, mamroczacy pod nosem introwertyk. Bylam u niego kilkakrotnie w ciagu 2 lat (rozne problemy) i NIGDY NIE BYL CHAMSKI ani jednym slowem, raczj jego malomownosc moze sprawic wrazenie ze kogos ignoruje (zwlaszcza pacjentki ktore lubia byc dopieszczane przez lekarza).
Ty wybierasz na czym Ci zalezy: na milutkim szczebioczacym misiu-pysiu czy na profesjonalizmie badania.
Oczywiscie sa lekarze ktorzy sa jednoczesnie mili i bardzo profesjonali np. dr Adrianna Kondracka. Rowniez ma certyfikalt FMF. Generalnie u jednego i drugiego lekarza ciezko o wolny termin wiec zapisz sie z wyprzedzeniem.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Dziękuję :) o taka opinie mi chodzilo [emoji4] mi nie zależy na tym żeby mi ktoś w tyłek wchodził więc raczej nie będę zawiedziona :)nawet jak ma mnie opieprzyc za coś to trudno,nie ide sie tam glaskac[emoji14]już się zapisałam na 28[emoji14]jeden z ostatnich terminów dorwalam a będę akurat w 21 tygodniu więc mi pasuje :)
 
Dziewczynki potrzebuję namiary na jakieś fajne i niedrogie komisy z rzeczami dla dzieciaczkow, a także sklepy z wózkami. Pomożecie?
Leos na Czechowie kolo kosciola z korona (koncertowa) i Kubus na Zana. W leosiu podobno wozkow duzo - nie wiem nie dotarlam. Ja bym wozek kupowala na olx jak cos tylko z Lublina z odbiorem osobistym. Sledze teraz codziennie i czekam az sie pojawi ten na ktory poluje.
Ciuszki polecam z ciuchlandow np. na diamentowej ten duzy rozowy przy Lotosie. ze 2 wyprawy w srode i jestes obkupiona. Na rogu zemborzyckiej i kruczkowskiego jest maly ciuchland kolo kwiaciarni za budka z kurczakiem - kupilam tam sliczne nowe bodziaki i polspiochy w sporej ilosci. Srednia cena mi wyszla 2,50 zl/szt ubranka:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Hej. Ja właśnie na uczelni siedzę :) zaraz zaczynam zajęcia...ogólnie czuje się dobrze,tylko ciężko na tygodniu mi się wyspać,odsypiam w weekendy... odliczam niecierpliwie dni do mojego USG w przyszły poniedzialek z rana:) już się nie mogę doczekać, chciałabym w końcu się dowiedzieć kto mój brzuszek zamieszkuje[emoji14]skrycie trzymam kciuki za dziewczynkę bo u nas na kwietniowym wątku wysyp siusiakow[emoji14]wiec dla równowagi by się przydała jakas panna hihi :) kuszą sukieneczki i przeróżne opaski ah jakbym chciała całą górę takich rzeczy nakupic :D no oczywiście i z chłopczyka będę się cieszyć :)
No i już niebawem Bezpieczny Maluch...muszę sobie przypominajke ustawić bo z moim ciazowym mózgiem to łatwo zapomnę...

A jak tam u Ciebie @Mom-to-be? :)

 
A ja dziś lezakuje, wczoraj dopadła mnie opryszczka w nosie i takie ogólne rozbicie, więc dziś pozwalam sobie poleżeć troszkę dłużej.
 
reklama
Do góry