reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

reklama
O cześć 🙂 długo czekałam, coś nas tu mało z okolic 😁 Jak się czujesz, dawno już po porodzie? Radziłaś na Jaczewskiego? Może podzielisz się jakimiś radami 🤗🙂 Ja mam termin na 4.10 wiec dopiero pierwsze myśli o porodzie......
Rodzilam na Staszica :) 2tygodnie temu, a jakimi radami co chcesz konkretnie wiedziec :D? Oo to jeszcze kupa czasu ciesz sie ciaza :)
 
Cześć dziewczyny , u mnie do porodu jeszcze duuuuuzo czasu bo termin dopiero w listopadzie, ale zastanawiam się nad wyborem szpitala, w zasadzie biore pod uwage Staszica i Jaczewskiego. Będzie mój pierwszy poród, niestety nie mam również opinii znajomych, czytam sobie opinie o porodówkach w internecie które również są różne. Czy są tu jakieś dziewczyny które w ostatnim czasie rodziły w którymś z tych dwóch szpitali i mogą mi coś doradzić lub odradzic? Jak w tych szpitalach wygląda kwestia znieczulenia na żądanie, czy jest to standard w tych szpitalach?
 
Rodzilam na Staszica :) 2tygodnie temu, a jakimi radami co chcesz konkretnie wiedziec :D? Oo to jeszcze kupa czasu ciesz sie ciaza :)
Hej ja planuję rodzic też na Staszica i to już za jakieś dwa tygodnie, może powiesz jak oceniasz ten szpital, opiekę, położne czy np miałaś wszytskie ubranka dla dziecka swoje czy w szpitalu dają i przede wszystkim czy wybralabys ten szpital jeszcze raz ? 🙂
 
Ja rodziłam w październiku na Jaczewskiego, jeśli chcesz coś wiedzieć pytaj 🙂
Ja mam termin na marzec 22🙈 ale już myśle bo w 2020 rodziłam na krasnickich i stamtąd lekarz , a jutro idę na Jaczewskiego na wizytę i planuje narazie ze tutaj bym jechała rodzic . Do kogo chodziłaś lekarza ? I opowiedz jak przebiega przyjęcie do porodu i aż do wyjścia ? Bo są różne opinie
 
reklama
Do góry