reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przytulanki naszych dzieci

nikita33

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2004
Postów
2 021
Ciekawa jestem, czy Wasze dzieci mają ulubione przytulanki i co to jest. Filip jeszcze do niedawna nic takiego nie miał - za przytulankę służył mu maminy cyc. Po odstawieniu mały w końcu wybrał sobie przytulankę - teletubisia. Cały dzień targa go wszędzie ze sobą, całuje, lula, a potem oczywiście z nim zasypia. Oprócz tego do łóżeczka bierze wieczorem też misia. Mam nadzieję, że nic więcej sobie nie przysposobi, bo w końcu się sam w tym łóżeczku nie zmieści (miś i teletubiś są dosyć spore). Poza tym wcześniej zdarzało mu się zasypiać z różnymi dziwnymi rzeczami - szczoteczką do zębów, plastikową butelką z ciekłą parafiną, gazetą, książeczką, zegarkiem, skarpetką...
Ciekawe, do czego przytulają się Wasze dzieci.
Stwierdzam też z całą stanowczością, że instytucja przytulanki jest bardzo pomocna, bo odkąd Filip wreszcie ją(je) sobie znalazł, zaczął przesypiać całe noce.
Aha, jeszcze jedno - jak rozwiązujecie sprawę pranie przytulanek - bo ja mam problem. Teletubiś przeciągnięty na spacerku po błotku domaga się prania, ale dziecko nie może się ani na chwilę z nim rozstać. Co robić?

pozdrawiam
nikita
nikita
 
reklama
Patryk od zawsze miał jedną maskotkę - pokemona Pikachu. Dzisiaj już jej nie potrzebuje... :D
Sebastian uwielbia teletubisia - Dipsy. To jest duży plecak, który dostał Patryk, gdy miał 3 lata. Dipsy to kumpel do zabawy i do spania. Ale o dziwo właśnie wczoraj upatrzył sobie futrzanego królika. ::) Zobaczymy, co będzie dalej ???
 
He, he, moja też ma tubisia Dipsy :) a ostatnio dołączył drugi tubiś. Nie rozstaje się z nimi na moment. Dodatkowo w swoim łóżku ma dwie lalki i szmaciankę-przytulankę. Czasem jeszcze coś tam znajduję w pościeli ale wywalam. A tego co wymieniłam niestety nie można wyrzucić z łóżka. Kończy się wielką histerią. :)
 
moj cały czas od urodzenia ma pieluszkę i do dnia dzisiejszego musi mieć nią w zasiegu reki a tak to ma jeszcze jednego misia baaardzo mięciutkiego z 100 zabawek tego jednego sobie wybrał jak mu zrobię fotke to wam pokaze
 
No tak, wychodzi na to, że tubisie górą, u nas Laala jest na topie, na wszelki wypadek nie dokupuję więcej tych stworzeń. Spanie z pieluszką to ideał - nie zajmuje wiele miejsca i łatwo się do niej przytulić, ale nie każdy ma takie szczęście... klawiatura i pianinko to niezły zestaw :D, plus jeszcze tubisie i lale - Słowiczku, twoja córcia musi mieś spore to łóżeczeko ;)

pozdrawiam
nikita
 
A moja Zuzia nie wybrała sobie żadnej przytulanki.Ona nie zabiera ani nie chce niczego do spania (jakiś czas temu jej proponowałam jakiegoś misia).Ja jestem jej przytulanką chyba, bo juz zgaszę światło i mamy iść spać to ona bardzo mocno przytula swoją twarz do mojej,że mam to miejsce spocone, albo kładzie się,,na łyżeczkę".
A co teletubisiow,oglądamy je rano - niestety :mad: i Zuzi przypadly do gustu - niestety :mad:, i na 2 urodziny dostała od chrzesnego kurtkę z wyhaftowanym teletubisiem na brzuchu, a jak się załozy kaptur to idzie obok mnie zielony DIpsy.Na kapturze są te uszy i ogon, który sterczy tej postaci na głowie.I Zuzia nie chce zakładac innej kurtki, tylko z tubisiem, jak sama mówi :)
 
reklama
U nas przytulanką jest osiołek "kubusiopuchatkowy" Kłapouchy.

A kwestia prania - no chyba warto mieć po prostu dwa identyczne egzemplarze takiego przyjaciela - ten drugi jako rezerwowy, schowany ... pranie mały kłopot, ale co jakby się zgubił :)
Czytałam (chyba u zaklinaczki) że należy takie przytulanki sysytematycznie prać żeby dziecko nie uzależniało się od jej zapachu .... ;)
 
Do góry