reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przywitajmy się :)

Cześć!

Mam na imię Anka, 32 lata, pierwsza ciąża- termin 24 grudnia :)

Czytam forum już od dłuższego czasu, ale jakoś cały czas odkładałam "pojawienie się".

Mimo to już pomogłyście mi przetrwać kilka nerwowych chwil :)

Oby Wszystkie do szczęśliwego końca już spokojnie.
 
reklama
Zuza 32 lata pierwsza ciaza - termin 21 grudnia lub według standardowych wyliczeń 7 grudnia. Ale raczej trzymam sie wyliczenia z przesunięciem 21 grudnia.

Mam nadzieje, ze to dziewczynka ;)
 
Cześć dziewczyny ;) mam na imię Patrycja. 30 lat stuknie mi za 2 miesiące ;)
ciąża 3 poród 2. Mam już 5letniego synka Franka. Termin wg OM 21 grudzień. W związku z poronieniem w zeszłym roku odpoczywam już w domu od mojej pracy ;) mój nick chyba wyraźnie mówi kim jestem z zawodu;) pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie Was wszystkie:) mam na imię Ewa, mieszkam w Krakowie, skończone 27 lat, zajmuje się rachunkowością, podatkami. To będzie moje pierwsze dziecko, które wg terminów ma się pojawić 20 grudnia:) miałabym piękny prezent na urodziny, które wypadają kilka dni później.
Chciałabym Wam życzyć Przyszłe Mamy, abyśmy były zdrowe, silne i zawsze uśmiechnięte, a nasze Dzieciaki niech się zdrowo rozwijają:)
Pozdrawiam!
Ps. jak wiele innych Dziewczyn, podczytuję już forum od jakiegoś czasu... Ale najwyższy czas się ujawnić i przywitać:)
 
Witam Was serdecznie :)
Mam 25 lat. Pochodze z Wroclawia, ale mieszkam na stale w Holandii. Praca w logistyce.
W pazdzierniku wychodze za maz. Wszyscy sie cieszymy... i nie mozemy sie doczekac naszego malenstwa :-)
Termin porodu 30grudnia, mam nadzieje, ze jednak urodze w styczniu
 
Mimo, że już pierwsze posty na forum mam za sobą również się przywitam.

Mam na imię Agnieszka, w tym roku kończę 28 lat. Jest to moja pierwsza ciąża, a termin wg OM to 26 grudnia. Ze względu na komplikacje w 8 tyg ciąży i wizytę w szpitalu jestem na zwolnieniu.

Również życzę nam, abyśmy wszystkie miały zdrowe i silne dzieciaczki :)
 
Dopiero teraz zauważyłam, że powstał już wątek o grudniowych mamach :-)

Mam na imię Ola, we wrześniu osiągnę 26 level życia, mieszkam i pracuję w Poznaniu, chociaż jestem od tygodnia na zwolnieniu ze względu na małe komplikacje po ivf. Staraliśmy się o maleństwo ponad 2 lata, aż udało się po pierwszym transferze! :) Termin przewidziany na 14.12.
 
hej, to też się witam:)

Aga, 29 lat, z Krakowa, dzidzia pierwsza, udało się przy 3cim cyklu. Termin na 7.12 (z USG), z okresu 9.12- nie wiem, na co się bardziej patrzy. Niedoświadczona, z mnóstwem pytań i wątpliwości. Na szczęście wśród znajmomych coraz więcej ciąż, więc temat się kręci:)

Pracuję w banku, ale w sumie od 6 tyg jestem na l4- plamienia i bóle brzucha, stąd Duphaston na poczatku i leżakowanie.

Pozdrawiam:)))
 
reklama
Do góry