reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

psychiczny teściu

Suwaczek piszemy przez U!!!! Po sporej ilości błędów ortograficznych wnioskuję że jakiś dzieciak robi sobie żarty!!!!!!
Dla mnie temat skończony!!!!!!
 
reklama
Beata, może ma dysortografię, różnie bywa..;-) ale jak to jeszcze można usprawiedliwić to chamstwa i takiej ilości wulgaryzmów, jakie stosuje ta osoba w żaden sposób. szczeniactwem trąci, ale czy wiekowym, czy intelektualnym to już inna bajka..
 
.ewcia jako moderator tego działu ostrzegam że pisanie wymyślonych historii ,oszukiwanie i wprowadzanie zamętu będzie karane zablokowaniem twojego konta na forum. Na razie jest to ostrzeżenie.
 
ło matko --- normalnie cisowianka albo inna franca:szok:

kochana - spadaj ze tak powiem - i nie zasmiecaj forum wyimaginowanymi historiami!!!
 
co zrobić..następnym razem wykręć nr 997...jezeli pierwsza wizyta Policji nie pomoze, to zgłoś sie do dzielnicowego i poproś żeby porozmawiał z teściem jak i to nie pomoąże, popros o założenie Niebieskiej Karty. NK zakłąda sie w rodzinach w których wystepuje przemoc fizyczna lub psychiczna i o ile w pprzypadku startowania z nożem do tesciowej to przemoc fizyczna to w Twoim przypadku mowa o przemocy psychicznej. W ramach Nk dzielnicowy co najmniej raz w miesiącu powinien odiwedzic twoja rodzinę i nadzorować zachowanie teścia. Może podziała to na niego jak kubeł zimnej wody.. najgorsze co mozesz zrobic to siedziec cicho i udawac ze jest ok. Nie jest ok i będzie coraz gorzej. Codziennie w pracy mam doczynienia z takimi ludzmi.
 
Tak sobie czytam Wasz watek i jestem wstrząśnięta. Historia Ewci może i jest prawdziwa ale jak można godzić się na tyle wulgaryzmów w tekście. Boże dziewczyno to ani zabawne, ani fajne ani nawet modne nie jest, skąd ty się urwałaś! OKROPIEŃstwo!!!!!
 
a mnie zastanawia tylko takie skumulowanie wszystkich problemów świata u jednej osoby ( bo jak czytam to nie pierwszy wątek o tak dramatycznej tematyce) i fakt ,ze pomimo tego ma jeszcze czas na siedzenie w sieci i pisanie na forum...
denerwujące jest również nie odpowiadanie na posty tak jakby ich nie czytała oraz te ciągłe prośby o ten cholerny suwaczek...przecież na stronach z suwaczkami jest wszystko wyjaśnione co i jak zrobić .Moim zdaniem ten wątek powinien zostac zamknięty bo jak widać autorkę bardziej od porady lub pomocy interesuje to jak zamieścić suwaczek :/
 
Ewciu, jeśli Twoja historia jest prawdziwa, to najzwyczajniej w świecie nagraj teścia na dyktafon, gdy zaczyna gadać co zrobi, komu zrobi i jak zrobi. Proste. Z takim dowodem możesz iść na policję, bo takie groźby są karalne. Amen
 
Tak czytam wątek od początku i mam wrażenie, że ewcia_24 wcale nie szuka pomocy, tylko pisze wyssane z palca historie. Jeżeli teść miał uraz głowy jest to gdzieś odnotowane w szpitalu, a padaczkę się leczy więc też jest gdzieś to udokumentowane.
Jak dla mnie ktoś żarty sobie robi i tyle.:baffled::baffled::baffled:

Kurcze, dziewczyny! Czy nikt nie sparwdził jej suwaczka?! Ona pisze, że córcia ma 9 miesięcy, a w suwaczku jest Mateuszek, który ma 1 rok i chyba 4 miesiące.
CO jest grane?!
Ktoś sobie robi jaja z Was.
Poza tym chyba, wcale nie szuka pomocy... Tak niestety wyglądają jej posty. Wymyśliła sobie całą historię. Nie wiem tylko, co to miało na celu?

wysłałam wiadomość do karolinny. kurcze, najgorsze, że takie osoby idą później na inne fora i tam też opowiadają swoje historyjki, marnując nasz czas:baffled: dajmy sobie spokój z odpisywaniem trollowi, nie ma co go żywić.

Suwaczek piszemy przez U!!!! Po sporej ilości błędów ortograficznych wnioskuję że jakiś dzieciak robi sobie żarty!!!!!!
Dla mnie temat skończony!!!!!!

właściwie to już chyba nie ma co pisać!!!
 
reklama
Do góry