reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

psychiczny teściu

Eliczku Ty to masz wzrok.....:-D:-D:-D

Dziewczyny ja cały czas podtrzymuję że osoba która tu pisze wcale nie szuka pomocy a całą historię sobie wymyśliła. Ostatnio sporo przypadkowych osób pojawia się na BB I ROBI TYLKO ZAMIESZANIE.....:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Kurcze, dziewczyny! Czy nikt nie sparwdził jej suwaczka?! Ona pisze, że córcia ma 9 miesięcy, a w suwaczku jest Mateuszek, który ma 1 rok i chyba 4 miesiące.
CO jest grane?!
Ktoś sobie robi jaja z Was.
Poza tym chyba, wcale nie szuka pomocy... Tak niestety wyglądają jej posty. Wymyśliła sobie całą historię. Nie wiem tylko, co to miało na celu?
 
rzeczywiście, dałyśmy się nabrać. no ale tak to bywa, jak człowiek jest uczciwy i wierzy, że inni również nie robią sobie z nas jaj. słuchajcie, za same te jej przekleństwa można by dziewczynę moderatorom zgłosić, a ta sytuacja to już przegięcie. czy ktoś dał znać siłom wyższym:confused: jeśli nie ja zaraz się za to zabiorę.
 
ewcia_24 daj już spokój!!!! Bo już mnie nerwy poniosły!!!!!
Przyznaj się że całą historię zmyśliłaś!!!!
Ja już to zgłosiłam a Twoje posty naruszają regulamin!!!!!!
A nasi administratorzy naprawdę sprawnie działają i już im będziesz się tłumaczyć!!!!!
Tak szybko znalazłas pracę- tak.
A co z suwaczkiem.
Dla mnie to żałosne!!!!!
 
wysłałam wiadomość do karolinny. kurcze, najgorsze, że takie osoby idą później na inne fora i tam też opowiadają swoje historyjki, marnując nasz czas:baffled: dajmy sobie spokój z odpisywaniem trollowi, nie ma co go żywić.
 
Ewciu-24. Jeżeli nie miałaś złych intencji i szukałaś pomocy, to powiedz mi dlaczego wkleiłaś suwaczek z "SYNUSIEM", a nie z córcią. Jeżeli chce się tu pisać, to po pierwsze trzeba być wiarygodnym i nie kłamać. A niestety nie jesteś wiarygodna i do tego ta wpadka z suwaczkiem. Może się przyczepiłam, ale jakoś mi nie pasuje... To masz w końcu córkę 9 miesięcy, czy syna 1 rok i 4 miesiace?
Dla mnie to już jest powód do tego, żeby Tobie nie ufać.
Życzę powodzenia na przyszłość, kim kolwiek nie jesteś.
 
reklama
Do góry