reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

Puchnące I Obolałe Nogi

Wiśnia

mamy lutowe'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
26 Luty 2006
Postów
1 758
Miasto
inąd ;-)
a jak mnie lekarz na porodówce zobaczył to aż zbladł hehe, cewnik mi zakładał i szybciorem badania robili żeby w razie białkomoczu cesarkę robić... wolne żarty - przy 8 cm rozwarcia :wściekła/y:
 
reklama

Joasiek

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2006
Postów
5 063
Właśnie przed chwilką odkryłam, że jestem posiadaczką herbatki na lżejsze nogi!!! :-D Już dawno zapomniałam, że w I trymestrze kupiłam zestaw na całą ciążę a tu proszę.. taka niespodzianka :-D
Herbatka na III trymestr i w smaku nawet całkiem dobra.. winogronowa :happy: Zobaczymy czy pomoże..
 

Joasiek

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2006
Postów
5 063
wyglądałam jak balon dosłownie, bolał mnie każdy ruch, krok itp, z rąk wszystko mi leciało...
a stopy miałam jak hobbity z Włady pierścieni :baffled:

Ooo... to jest dobre porównanie ;-) Dzisiaj tak własnie wyglądają moje stopy... jak u Hobbita :eek: Właściwie to całe nogi jakieś takie wielkie i spuchniete, w dotyku jakby nie moje własne tylko obce.. i rzeczywiście też czuję takie odrętwienie i ból :dry:
 
Do góry