reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pupile wrześnióweczek :)

A my mielismy w domku 2 swietne chodowane szczurki i jedeb z nich wczoraj niespodziewanie od nas odszedl :( tak bardzo sie przywiazuje do zwierzatek, ze ledwo sobie poradzilam.. Nawet moj Maz widzialam byl taki niewyrazny.. No i szkoda tego drugiego bo to jego brat, od urodzenia razem.. Boje sie ze z zrozpaczy i on nas opusci.. Pomyslalam jednak ze nie moge denerwowac dzidzi i nie moge sie denerwowac i staram sie trzymac.. Ah kruche to zwierzatkowe zycie..
 
reklama
A to nasza nowa koleżanka :) póki co sika gdzie popadnie i gryzie wszystko, ale przynajmniej cierpliwość testuje :p ImageUploadedByForum BabyBoom1399893197.874196.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1399893197.874196.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1399893197.874196.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 185
człowiek przyzwyczaja się do każdego stworzonka - ja niedawno ryczałam z córcią za chomikiem ( zdechł po dwóch dniach od zakupu), a nowego uwielbiamy, zupełnie jakby był psiakiem, a przecież gryzonia nie przytulisz ;)
 
Nasz sznup po odejściu corsiaczki nie mógł sie pozbierać, patrzeć nie mogłam jak sie snuje smętnie po domu....wiec powiększyliśmy rodzinę i kupiliśmy mu siostrzyczkę, suczka boerboel o wdzięcznym imieniu... Gnida:laugh2:

GP1A7587.jpg
 
reklama
Do góry