reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PYTANIA ?? różnej tematyki

Hej, dziękuję za wskazówkę o tym folwarku. Muszę przyznać, że o nim nie słyszałam. Ale jeżeli są zwierzątka - na pewno będzie udana wizyta. Moje smyki piszczą z radości jak tylko zobaczą jakieś zwierzątko. W domu mamy Psa w ogrodzie i szczurki w klatce - dzieciaki uwielbiają się z nimi bawić. Jeżeli będziecie mieć jeszcze jakieś miejsca w okolicy Szczecina, idealne na wyjazd z dzieciakami, to dajcie znać :) Pozdrowienia!
 
reklama
Czy któraś z mam orientuje się czy do wylotu na Teneryfę niespełna dwuletniemu dziecku wystarczy tymczasowy dowód osobisty czy też musi być paszport? I jak wygląda przelot z takim dzieckiem, czytałam że dziecku nie przysluguje miejsce siedzące tylko ma siedzieć rodzicom na kolanach?! Przez 6 h lotu?? Nie wyobrażam sobie tego z Zuzką... Proszę wytrawne mamy-podróżniczki o podpowiedzi...:tak:
 
Byliśmy z roczniakiem miesiąc temu na Lanzarote. Wystarczy dowód. Z przewozem jedzenia i mleka problemu nie ma, trzeba degustować przy odprawie. Wózkiem podjedziesz pod sam samolot, tam odbierają i potem odbierasz przy samolocie albo razem z walizami, zależy czy płytą czy rękawem wyjdziecie. Nasz 5 h lotu znosił pięknie, spał 3h, potem ganiał po samolocie. Generalnie najlepiej być na końcu, bo wtedy na końcu Was usadzą i jak nie będzie kompletu, to będziecie mieli dodatkowe miejsce. Zasada jest taka, że jeśli za dziecko nie płavicie, to miejsce w samolocie nie przysługuje. Polecam Vibrukol, przed nami siedziało dziecko, które darło się w jedną stronę, w powrotną, zaproponowaliśmy im czopek, zdesperowani zaswrwowali i mały był spokojny. Przy starcie ciś do picia dla małego, żeby uszu nie zatykało. Będzie dobrze, nie stresujcie się, to i dziecko spokojne będzie.
O jedzenie też się nie martwcie, nasz mały jadł wszystko co dawali w restauracji. Ryby rewelacja!!
 
Dziękuję! Przyznam że najbardziej martwi mnie ten samolot, będziemy lecieć pod koniec października, 1,5 miesiąca przed 2.ur.Zuzi więc podejrzewam że spać może nie zechcieć... Już teraz śpi w dzień maksymalnie 1,5 h... Jest bardzo żywym i energicznym dzieckiem:-) spróbujemy z czopkami. Muszę kupić kilka nowych książeczek, jakieś naklejki i będzie dobrze, tak myślę;-) najważniejsze dobre nastawienie :)
 
Mój też to owsik ;) nie będzie źle, noe będziecie jedyni z dziećmi, na Kanarach są bardzo przygotowani na rodziny z dziećmi, przewijaki i krzesełka do karmienia to standard we wszystkich restauracjach, hotele też na maxa przygotowane. Nie polecam niestety fotelików samochodowych z wypozyczalni, masakra, strzępy, połamane uchwyty, poskręcane pasy...
Koniecznie się zaopatrzcie w buty do wody, Teneryfa niestety nie ma piaszczystych plaż, tylko kamienie i pył wulkaniczny. My bawiliśmy się świetnie, nasz mały też :)
Pampersów nie musisz targać, jeśli jeszcze używacie, lokalne motexy są bardzo fajne i nie drogie, jak dziecko nie gardzi słoiczkami, to te ich lokalne też są ok. Wszystko na miejscu kupicie.
Jal byscie wycieczke na Fuertaventure brali w trakcie, to koniecznie kup sobie kosmetyki z aloesu. Nigdzie takich nie dostaniesz, to ich dobro naturalne, są genialne!
 
Hej laski
:)
Nie wiem, czy wybrałam dobry wątek, ale może nie ma to znowu aż takiego znaczenia...
;)

Rozglądam się za klubem w którym mogłabym zorganizować urodziny mojej córki - 3 latka.
Macie jakieś doświadczenia?
Jesteśmy z Lewobrzeża. Gumieńce/Mierzyn
 
Hej,
mam jeszcze jedno pytanie.

Jestem w ciąży i planuje badanie prenatalne, ale widzę ze od 2010r wiele się zmieniło.
Ceny sa 2 razy wyższe. Macie może jakieś rozeznanie w temacie?
Gdzie najlepiej się udać po nienajwyższych kosztach?
Z góry dzięki.
 
reklama
Do góry