reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie

reklama
Rozwiązanie
Żonie ciśnienie skacze, od początku wykryli nadciśnienie. Od początku zarzywa tabletki. Ok 20 tydzień ciąży. Wszystko w porządku ino ma krótkie nogi i nóżki dziewczynka
Też brałam leki od połowy ciąży. Od początku tendecja do skoków ciśnienia i ciśnienie rosło z każdą wizytą. Brałam Dopegyt i ginekolog kazał mi prowadzić dziennik rano, popołudniu i wieczorem o mniej wiecej podobnej godzinie mierzylam ciśnienie a na każdej wizycie pokazywalam mu wyniki. 3 tygodnie przed terminem jak zwykle siadlam wieczorem do pomiaru a tu 200/110 i pojechaliśmy z mężem na ip. No i spedzilam reszte ciąży w szpitalu. Tam mi podwoili dawkę leków i ciśnienie się unormowalo. Skoki ciśnienia są niebezpieczne :( nie denerwuj żony, postaraj się żeby nie...
Nadciśnienie płodu? Nadciśnienie u mamy?
Zarzucasz nas pytaniami, na które ciężko odpowiedzieć bez większej ilości informacji. Plus żadna z nas nie jest tutaj lekarzem żeby się autokratycznie wypowiedzieć. Ale poczekaj niech no ja wezmę moja szklana kule...gdzieś ja tu miałam...
 
Gościu chyba sobie żartuje a nie oczekuje odpowiedzi... koleś precyzuj pytania albo chociaż odpisz jak dziewczyny pytajaj bo tu ludzie zaglądają i naprawdę potrzebują porady.
 
Żonie ciśnienie skacze, od początku wykryli nadciśnienie. Od początku zarzywa tabletki. Ok 20 tydzień ciąży. Wszystko w porządku ino ma krótkie nogi i nóżki dziewczynka
 
reklama
Ale zakładasz niepotrzebnie kolejne wątki, zamiast kontynuować w poprzednim. Najpierw trzeba pytać lekarzy, potem ewentualnie szukać pomocy w internecie. Pozatym Google nie boli.
 
Żonie ciśnienie skacze, od początku wykryli nadciśnienie. Od początku zarzywa tabletki. Ok 20 tydzień ciąży. Wszystko w porządku ino ma krótkie nogi i nóżki dziewczynka
Też brałam leki od połowy ciąży. Od początku tendecja do skoków ciśnienia i ciśnienie rosło z każdą wizytą. Brałam Dopegyt i ginekolog kazał mi prowadzić dziennik rano, popołudniu i wieczorem o mniej wiecej podobnej godzinie mierzylam ciśnienie a na każdej wizycie pokazywalam mu wyniki. 3 tygodnie przed terminem jak zwykle siadlam wieczorem do pomiaru a tu 200/110 i pojechaliśmy z mężem na ip. No i spedzilam reszte ciąży w szpitalu. Tam mi podwoili dawkę leków i ciśnienie się unormowalo. Skoki ciśnienia są niebezpieczne :( nie denerwuj żony, postaraj się żeby nie nosiła ciężkich zakupów np zgrzewkj wody czy 5 kg ziemniaków :) spacery owszem byle byś jej nie uciekał żeby cie nie musiała gonić :) dobrze by było, żeby się nie stresowala bo stres podnosi ciśnienie. Obyś Lukaszu nie stroil sobie żartów bo odpowiadam zupełnie poważnie. A dziewczynka to akurat sama radość :)
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry