reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Radio internetowe BabyBoom :)

NickPain

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Listopad 2008
Postów
167
Witam,

jestem tu od jakiegoś czasu, dosyć krótkiego... ale mam pomysł, który myślę, że byłby ok i przypadł do gustu wielu użytkownikom... No może zacznę od początku...

Chodzę po forum i czasami mi czegoś brakuję... Ok jestem związany z forum bo tu się udzielam... Ale jakby to wyglądało, gdybym jeszcze słuchał transmisji babyboom-u... Można by stworzyć radio internetowe... Na osobnym serwerze lub też na oficjalnym... Sprawami z ZAiKS-em mógłbym się zająć... Abyśmy mogli puszczać dowolny rodzaj muzyki i abyśmy nie odpowiadali za to karnie... Reszta to kwestia przygotowania programów do działania takie radia... Ale tym też także mogę się zająć i udzielić odpowiednich wskazówek osobom, które by prowadziły takie radio... Potrzebowałbym kilku osób, które by chciały takie radio otworzyć... Nie chodzi tu o profesjonalną dj-kę... Tylko puszczanie utworów... Przekazywanie pozdrowień, czy też gratulacji... Ale także o audycje radiowe wzbogacające Naszą wiedzę... Myślę, że ludzie przyjęli by to bardzo fajnie... Do tego otworzyło by się czat tylko dla radia lub też osobny wątek na forum... Uważam, że pomysł jest ok i jak najbardziej do zrealizowania... Czekam na odpowiedź...

Pozdrawiam
 
reklama
Fajna sprawa, super pomysł. U mnie niestety krucho z czasem, więc pomóc nie dam rady.
Proponuję napisać PW z propozycją do admina - aniaslu.
 
I ja się piszę na to :), od 96 roku zajmuję się radiem i sam prowadziłem 3 stacje radiowe z niemałym skutkiem. Jeśli oczywiście będą osoby chętne z przyjemnością pomogę i nawet przeszkolę a co do reszty to jestem do dyspozycji non stop nieprzerwanie:)
 
Do góry