reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady mamuś styczniowych 2006 dla mamuś styczniowych 2007

Z tego co słyszałam i czytałam to każdy odradza wózki wielofunkcyjne bo są ciężkie. Ja też taki mam i nie jestem zadowolona, nie chce się mieścić do bagażnika samochodu (z kółkami) i faktycznie jest ciężkawy. Teraz napewno takiego bym nie kupiła
 
reklama
A czy warto kupić taki ocieplacz do wózka - coś w rodzaju śpiworka? Czy to przyda się na zimę? Zazwyczaj mogą one byc do specjalnie do typu wózka (tej samej firmy).

Taki ocieplacz jest do gondolki, ale zastanawiam się czy za rok na zimę tez się przyda - jak o ocieplacz na nóżki???:confused:

Czy lepiej kupić podusie i kołderkę, albo coś z welurku czy polaru...?????

Doradźcie dziewczyny...
 
my bylismy pierwsze 2 tygodnia w domku
ppoznie werandowanie 5, 10 minutek pozniej jak mlody mial 12 dni tata mial urodziny pojechalismy z nim do dziadkow mlody wygladal wtedy jak kosmita
http://polina.progryf.pl/main.php?g2_view=core.ShowItem&g2_itemId=11474

teraz to juz bylabym madrzejsza z tymi ubrankami:) hihi
a po 3 tgodniach wychodzilismy na spacerki normalnie ...

zreszta jeszcze jedna rzecz.. nie robcie dla maluszka w domu afryke to tylko szkodzi... u nas byla taka temperatura ktora nam odpowiada 19-20 stopni i mlody tez dobrze w ty, czul sie a jak bylo cieplej byli wariacje i placz... aha.. u nas jeszcze do tej pory nie bylo zadnego chorowiska typu kaszale katar temeratira z tego powodu:)
 
znaczy ze ubranka byli niepraktyczne:) ta czapkewspominam do dzis nie chciala sie zakladac i juz... kombinezon za namowa tesciowej mialam wiekszy bo dzecko szybko rosnie i du.... byl o wiele za duzy kupila nam rozmiar 74 a my uerodzilismy 50cm i topilismy sie tam:)

po miesiacu dostalismy aparat ortopedyczny i jakos juz to wygladalo a ile kombinacji bylo z ubrankami polacam jednak jedno fajne ubrabko:)
P1010060
cos w stylu tego zoltegozapinanego na dwa zamki i raczki sa zawijane wiec napewno nie zmarzna:) pod tym mielismy jeszcze zmieszczony aparat:) P1010001

a tak naprawde kombinezon chyba lepiej upatrzec i kupic jak dzecko urodzi sie bo nigdy nie wiadomo u mnie urodzil sie 50cm a u kolezanek po 57 i 62 cm nawet:) wiec wtedy to 68-74 musi byc ubranko:)
 
reklama
a tam na ostatnim zdjeciu pod mlodym jest taka ceratka happy... kupijesz w kazdym sklepie pozniej jak idzesz dolekarza czy do znajomych gdzes przebrac malca supero sprawa:) sprzedaja co najwazniejsze na sztuki:) muy zuzylismy chyba ze 4:)
 
Do góry