reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Raport ciążowy

Mi też się wydawało że to jeszcze dużo czasu a tu taka wiadomość w prawdzie lekarz powiedział że jeszcze pewne szanse są do 30 tygodnia ale małe a potem to już wogóle :( Może o tym decydują również jakieś względy fizjologiczne np. kształt macicy jeśli to wogóle ma jakieś znaczenie :-[
Na następnej wyzycie sie bardziej o to wypytam teraz jak sie dowiedzieliśmy że to chłopak to zupełnie wyleciało mi zgłowy pogrążyć ten temat :mad:
 
reklama
zabko - na cesarke bedziesz raczej umowiona w twoim szpitalu, dostajesz od swojego lekarza papierek ze wskazaniem na cc, w szpitalu beda chcieli to potwierdzic i umowia sie z toba.
 
Hej Zabko,
to rzeczywiscie chyba szybko lekarz uznal ze sie Maly nie przekreci?! Nie wiem czy to cos ta ale w wielu miejscach mozna przeczytac ze mozemy dziecku pomoc sie ulozyc, zeby w cwiczyc czy tez chwile poprzebywac w jakiejs tam pozycji np. lezec na plecach z biodrami uniesionymi jak najwyzej na kilku poduszkach, stanac na czworaka z glowa opuszczona jak najnizej bodra jak nawjwyzej uniesc plus mozna orkeznie ruszac do tego biodrami. Hm nie wiem jak dobrze to dziala ale nie brzmi skomplikowanie wiec moze warto poprobowac?
Zycze powodzenia
Zaba
 
I jest jeszcze czarodziejski sposób położnych "na chustę", kiedy niektóre potrafią przekręcić dziecko tuż przed porodem, ale nie mam pojęcia na czym polega .
 
Wiecie co im dłużęj myślę o tym położeniu miednicowym tym mniej się tym przejmuje co będzie to bedzie jak się przewróci to dobrze jak nie to nie byle bym tylko cała zdrowa i szczęśliwa ze zdrowym maluszkiem wróciła ze szpitala do domku! I to jest najważniejsze a jak on sie na ten świat wydostanie to już pytanie drugorzędne :laugh: :laugh:
 
dziewczyny, czy wam po nocy twardnieje brzuszek w miejscu gdzie jest wlasnie dzidzia?
naczytalam sie o twardniejacych brzuszkach i juz mi slabo...chyba za duzo czytam.
w ciagu dnia jest ok, ale jak dzidzia dluzej siedzi w kkaciku to robi sie taka twarda kulka.
mam z tym leciec do lekarza???zwariuje, za duzo tych roznych, nieznanych objawow.
 
Ja kiedyś rano wstałam a zwykle sypiam na boku i mój brzuszek był niestmetryszny jakby maluszek cały "przeturlał" się na ta stranę na której spałam wyglądoło to zabawnie ale po kilku minutkach ten efekt zanikł ;D ;D
Nawet o tym nie wspomniałam lekarzowi myslałam że to w miarę normalne skoro mama kilka godzin leżała na jakimś boku to on tez tak się ułożył żeby mu było wygodnie ;D ;D
 
Jeszcze tak sobie myślę że groznie jest wtedy kiedy trwardnieje cały brzuch tak jakby był jakiś skurcz macicy No ale pewna nie jestem :-[
 
reklama
caly mi nie twardnieje, tylko w okreslonych miejscach, i najczesciej w nocy, nad ranem.to moze jednak lekarz...
 
Do góry