reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ratunku mały cierpi

MYSZA1504

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Maj 2011
Postów
29
Miasto
Kisielów, Bielsko, Poland, Poland
Moje dziecię cierpi ,mój mąż cztery tygodnie temu był w szpitalu ,a z racji tego że Mati jest strasznie do nas przywiązany ,to mi się zblokował ,nie chce zrobic kupy ,strasznie się przy wypróżnianiu męczy ,byłam u lekarza ,i nic były suszone śliwki ,i inne cuda :no:
nic może ktoś z was ma jakiś pomysł ,byłam nawet u psychologa ,powiedział że się unormuje ,ale na :sorry2:razie to katastrofa
 
reklama
są jeszcze czopki dla dzieci, ale nie ma co z nimi przesadzać- w kryzysie można dać

dawaj dziecku dużo jabłek -nie obieraj ze skórki, kiwi, dieta bogatoresztkowa- zero czekolady, kakao, białego pieczywa, naleśników pierogów ...http://www.proktolog.rzeszow.pl/download/dietaBogatoresztkowa.pdf

u nas synek miał takie zatwardzenia ( 2,5 rokczku) że dosłownie piszczał, nie mógł zrobić, biegał na nocnik a potem ze strachem z niego uciekał

gotuj dużo zup, podawaj dużo płynów, dieta ma być lekkostrawna

Już po pierwszym dniu widać różnicę.

Przewlekłe zatwardzenia mogą doprowadzić do wypadania odbytu- więc tym bardziej trzeba temu zapobiegać.
 
Dzięki mamuśki jesteście kochane ,to ja przez to wszystko ,spadłam z wagi 5kg,dieta cud normalnie:-p ,pic on pije dużo ,ja tyle nie wyduldam choć muszę ,kurcze moja kruszynka ,wiem że są czopki ,on raz dostał Bisakodyl i wyobraźcie:no: sobie że nic
 
reklama
Do góry