reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Refleksje po nocy :D (ulewanie/refluks/gazy/mleko)

89karola80

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
8 Pa┼║dziernik 2019
Post├│w
394
Rozwi─ůzania
0
Hej dziewczyny ­čľÉ
Po nocy nasunely mi si─Ö pytania, mo┼╝e kt├│ra┼Ť b─Ödzie wiedzia┼éa i mi odpowie (nim dostan─Ö si─Ö do lekarza)
M├│j synek obecnie ma 15 tygodni i ci─ůgle dla mnie jest zagadka ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čśü
1. Synek cz─Östo ulewa (karmiony piersi─ů), w nocy go nie odbijam (bo on tak ┼Ťpi, ┼╝e jeden ruch r─Ök─ů i si─Ö budzi ­čÖä). Jak si─Ö obudzi to wtedy ulewa (nawet po 2 godz snu) Czy to ulewanie, czy bardziej refluks (po takim czasie snul? Czy jakbym po karmieniu d┼éu┼╝ej go potrzymala (g┼é├│wka w g├│r─Ö) to u┼éo┼╝y┼éoby si─Ö w brzuszku i mniejsze prawdopodobie┼ästwo zwrotu? Czy to nie ma znaczenia?
2. Ma bardzo g┼éo┼Ťne, bolesne gazy (mimo, ┼╝e podaj─Ö espumisan 3x10 kropli). Tak purka, ┼╝e nie raz my┼Ťl─Ö, ┼╝e to kupka a tam czysto ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Mo┼╝ecie co┼Ť doradzi─ç? Najgorzej jest w nocy, bo ┼Ťpi niespokojnie, kr─Öci g┼éow─ů na boki, jeczy, steka, aby purknac musi si─Ö na 100% wybudzic, ju┼╝ nie m├│wi─Ö jaki przy tym krzyk z b├│lu ­čśö
3. Czy mo┼╝liwe jest, abym "straci┼éa" mleko? Mam czasem wra┼╝enie (g┼é├│wnie po po┼éudniu i wieczorem), ┼╝e syn ssie na sucho (nie s┼éysz─Ö przelykania) a innym razem a┼╝ si─Ö wylewa bokiem i si─Ö denerwuje ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Pomi─Ödzy karmieniami czuje jak mleko wyp┼éywa, a jak syn ssie to chwila moment i ju┼╝ po wszystkim ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ on si─Ö denerwuje, ja go przyk┼éadam do drugiego cycusia, chwil─Ö ssie (polyka) i zn├│w si─Ö denerwuje a ja nie wiem o co mu chodzi ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Wcze┼Ťniej spad┼é po 4-5 godz w nocy, teraz budzi si─Ö co 2 godz ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Dzi─Ökuj─Ö ­čîĚ
Aaa i jeszcze jedno pytanie ­čśü
Malutki od pocz─ůtku nauczony jest zasypiania na piersi + r─Öce (nie mo┼╝na go od┼éo┼╝y─ç w dzie┼ä, bo od razu si─Ö budzi) . Wcze┼Ťniej jak zasn─ů┼é to mu wyci─ůgalam i ┼Ťwi─Öto. Od jakiego┼Ť tygodnia, co mu wyci─ůgn─Ö to co chwil─Ö szuka i ssie (albo chce go trzyma─ç w buzi) i tak przez ca┼éy jego sen (czasem ┼Ťpi 2 godz na r─Ökach) ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ (smoczka nie nauczony). Co robi─ç? Jak tego oduczyc? Czy to kwestia czasu? Potrzebuj─Ö blisko┼Ťci? Czy co┼Ť z dziaselkami? Najbardziej mnie martwi jak mleko nap┼éywa, bo nie raz nie przelknie na snie i jak "gulnie" to si─Ö wystraszy, obudzi i placze. A jak mu nie dam sutka to nie ┼Ťpi i tak zamkni─Öte ko┼éo ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ HELP ­čśü
Dzi─Ökuj─Ö ­čîĚ

Ostatnia edycja:
reklama

witch84

Do┼é─ůczy┼é(a)
10 Styczeń 2015
Post├│w
4 890
Rozwi─ůzania
65
1. To mo┼╝e by─ç niedojrza┼éo┼Ť─ç uk┼éadu pokarmowego i najlepszym lekarstwem b─Ödzie czas.
2. To może odstaw espumisan? Słyszałam że czasem robi więcej złego niż dobrego?
3. Tu nie pomogę - bo moje głównie na mm.

A co do czasu spania - to mo┼╝e by─ç tylko skok rozwojowy - i albo wr├│ci do poprzednich godzin, albo mu jeszcze zostanie tak na troch─Ö.

BalbinaKwiat

Do┼é─ůczy┼é(a)
12 Sierpień 2019
Post├│w
938
Rozwi─ůzania
0
Je┼╝eli nie boisz si─Ö teraz spotyka─ç ┼╝e specjalistami na Twoim miejscu spotka┼ébym si─Ö z cdl. Wszystkie problemy mog─ů wynika─ç z problemu z przystawianiem, ale te┼╝ nie musz─ů.. najlepiej jakby kto┼Ť dobry to oceni┼é. Akurat rodzi┼éam na pocz─ůtku epidemii wi─Öc u nas by┼éo wszystko wywr├│cone do g├│ry nogami. Nie mieli┼Ťmy mo┼╝liwo┼Ťci spotka┼ä ze specjalistami i u mnie by┼éo kpi, teraz mm.
1. Moje dziecko pij─ůc moje mleko wi─Öcej ulewal ni┼╝ na mm p├│┼║niej, zawsze go odbijalismy, pomimo to imtak zdarza┼éo mu si─Ö ulac. Nasza pediatra m├│wi┼éa ┼╝e do 5 miesi─ůca nie ma co panikowa─ç, trzeba obserwowa─ç czy jest tendencja malej─ůca i czy nie s─ů to ulewania chlustajace..
2. M├│j te┼╝ mia┼é g┼éo┼Ťne gazy, ale bezbolesne. Jedyne b├│le brzuszka spowodowa┼é u niego zle dopasowany smoczek. Mo┼╝e male┼ästwo ma problem z ┼éykaniem powietrza przy ssaniu?
3. Mo┼╝e masz stabilizacj─Ö, zmienia si─Ö poziom prolaktyny i piersi zaczynaj─ů inaczej funkcjonowa─ç. Na forum z mojego miesi─ůca dziewczyny oko┼éo 3 miesi─ůca pisa┼éy ┼╝e u nich te┼╝ s─ů zmiany.
Og├│lnie kp to trudna sztuka ­čśâ

Natqaa

Do┼é─ůczy┼é(a)
4 Listopad 2019
Post├│w
380
Rozwi─ůzania
0
Hej dziewczyny ­čľÉ
Po nocy nasunely mi si─Ö pytania, mo┼╝e kt├│ra┼Ť b─Ödzie wiedzia┼éa i mi odpowie (nim dostan─Ö si─Ö do lekarza)
M├│j synek obecnie ma 15 tygodni i ci─ůgle dla mnie jest zagadka ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čśü
1. Synek cz─Östo ulewa (karmiony piersi─ů), w nocy go nie odbijam (bo on tak ┼Ťpi, ┼╝e jeden ruch r─Ök─ů i si─Ö budzi ­čÖä). Jak si─Ö obudzi to wtedy ulewa (nawet po 2 godz snu) Czy to ulewanie, czy bardziej refluks (po takim czasie snul? Czy jakbym po karmieniu d┼éu┼╝ej go potrzymala (g┼é├│wka w g├│r─Ö) to u┼éo┼╝y┼éoby si─Ö w brzuszku i mniejsze prawdopodobie┼ästwo zwrotu? Czy to nie ma znaczenia?
2. Ma bardzo g┼éo┼Ťne, bolesne gazy (mimo, ┼╝e podaj─Ö espumisan 3x10 kropli). Tak purka, ┼╝e nie raz my┼Ťl─Ö, ┼╝e to kupka a tam czysto ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Mo┼╝ecie co┼Ť doradzi─ç? Najgorzej jest w nocy, bo ┼Ťpi niespokojnie, kr─Öci g┼éow─ů na boki, jeczy, steka, aby purknac musi si─Ö na 100% wybudzic, ju┼╝ nie m├│wi─Ö jaki przy tym krzyk z b├│lu ­čśö
3. Czy mo┼╝liwe jest, abym "straci┼éa" mleko? Mam czasem wra┼╝enie (g┼é├│wnie po po┼éudniu i wieczorem), ┼╝e syn ssie na sucho (nie s┼éysz─Ö przelykania) a innym razem a┼╝ si─Ö wylewa bokiem i si─Ö denerwuje ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Pomi─Ödzy karmieniami czuje jak mleko wyp┼éywa, a jak syn ssie to chwila moment i ju┼╝ po wszystkim ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ on si─Ö denerwuje, ja go przyk┼éadam do drugiego cycusia, chwil─Ö ssie (polyka) i zn├│w si─Ö denerwuje a ja nie wiem o co mu chodzi ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Wcze┼Ťniej spad┼é po 4-5 godz w nocy, teraz budzi si─Ö co 2 godz ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Dzi─Ökuj─Ö ­čîĚ
Aaa i jeszcze jedno pytanie ­čśü
Malutki od pocz─ůtku nauczony jest zasypiania na piersi + r─Öce (nie mo┼╝na go od┼éo┼╝y─ç w dzie┼ä, bo od razu si─Ö budzi) . Wcze┼Ťniej jak zasn─ů┼é to mu wyci─ůgalam i ┼Ťwi─Öto. Od jakiego┼Ť tygodnia, co mu wyci─ůgn─Ö to co chwil─Ö szuka i ssie (albo chce go trzyma─ç w buzi) i tak przez ca┼éy jego sen (czasem ┼Ťpi 2 godz na r─Ökach) ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ (smoczka nie nauczony). Co robi─ç? Jak tego oduczyc? Czy to kwestia czasu? Potrzebuj─Ö blisko┼Ťci? Czy co┼Ť z dziaselkami? Najbardziej mnie martwi jak mleko nap┼éywa, bo nie raz nie przelknie na snie i jak "gulnie" to si─Ö wystraszy, obudzi i placze. A jak mu nie dam sutka to nie ┼Ťpi i tak zamkni─Öte ko┼éo ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ HELP ­čśü
Dzi─Ökuj─Ö ­čîĚ
Min─ů┼é miesi─ůc, jak sytuacja? Cos sie polepszy┼éo?

89karola80

Do┼é─ůczy┼é(a)
8 Pa┼║dziernik 2019
Post├│w
394
Rozwi─ůzania
0
Nic wiele si─Ö nie zmieni┼éo ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čÖü
1. Mniej ulewa, ale widz─Ö, ┼╝e s─ů takie momenty, ┼╝e cofa si─Ö ma┼éy nie wypluwa tylko polyka spowrotem ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
2. Nie purka ju┼╝ g┼éo┼Ťno, ale dalej ┼Ťpi niespokojnie w nocy. Wg mnie przeszkadzaj─ů mu nagromadzone gazy itp, ┼╝e nie mo┼╝e zrobi─ç kupki jak ┼Ťpi. Purknie i zrobi kupke po czasie od wybudzenia.
3.Dalej to samo ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
W nocy budzi si─Ö co 2-2.5 godz ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Min─ů┼é miesi─ůc, jak sytuacja? Cos sie polepszy┼éo?

Natqaa

Do┼é─ůczy┼é(a)
4 Listopad 2019
Post├│w
380
Rozwi─ůzania
0
Nic wiele si─Ö nie zmieni┼éo ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čÖü
1. Mniej ulewa, ale widz─Ö, ┼╝e s─ů takie momenty, ┼╝e cofa si─Ö ma┼éy nie wypluwa tylko polyka spowrotem ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
2. Nie purka ju┼╝ g┼éo┼Ťno, ale dalej ┼Ťpi niespokojnie w nocy. Wg mnie przeszkadzaj─ů mu nagromadzone gazy itp, ┼╝e nie mo┼╝e zrobi─ç kupki jak ┼Ťpi. Purknie i zrobi kupke po czasie od wybudzenia.
3.Dalej to samo ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
W nocy budzi si─Ö co 2-2.5 godz ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
A pytam bo pierwsze 2 punkty u mnie. Aczkilwiek jednak chyba nie az tak jak u ciebie, moja ma 16tyg, mialam nadzieje ze sie u ciebie cos przez ten miesi─ůc polepszy┼éo. Moja miala taka faz─Ö kolo 13-15tyg ze nie miala apetytu, nie chciala cyca itd i tez spala po 4-5h a nagle co 2h pobudki. Z tym ze ja dalam mm i dzi─Öki temu zauwazylam ze moja mala poprostu niedojadala przez dzien i przez to wnocy sie tak cz─Östo budzila bo jednak w nocy prolaktyny najwiecej wiec podejrzewam ze i mleka najwi─Öcej. Przekierowanie jej na to ┼╝eby jadla wiecej za dnja niz w nocy trwa┼éo u mnie jakos 2tyg. Niestety karmiac piersia nie widzisz ile dziecko zjada. Ja zaluje tylko ze nie odci─ůga┼éam mleka, jak on nie cjciala.cyca przez co straci┼éam troche pokarmu. Moze u ciebie to samo ? Sproboj przez kilka dni poodciagac pokarm, ale.koniecznje metoda 7-5-3. Jak uda Ci si─Ö ┼Ťci─ůgn─ů─ç kolo 180 to wystarczy ze ┼Ťci─ůgniesz, 3-4razy i starczy na ca┼éy dzie┼ä. Zobaczysz ile ci zjada wogole w dzie┼ä. I ja akurat mam wrazenie ze po espumisanje jest.. gorzej i wi─Öcej prukow. U nas zdaje egzamin delicol w miare. Moja mala znowu w miare dobrze spi po tym wszystkim, bo karmie ja 1-2 razy w nocy. Polecam Ci tak┼╝e nakarmienie jej na spiku przed tym jak p├│jdziesz spac- zawsze trocue wiecej snu dla ciebie. Moja zasypia miedzy 20-21, a ja kolo 23-24 ide z butla i daje jej z butelki, czasami wypije 60, czasami 120.. roznie. Ale przez to spi mi do 3-4 potem :) zamiast espumisanu polecam esputikon (czysty sklad i 1-2krople tylko) bo espumisan ma duzo substancji pomocniczych ktore wed┼éug mnie moga powodowac gazy.. zamiast je likwidowa─ç. Zreszt─ů dziwie si─Ö ze nadal.go dajesz skoro gazy i tak i tak sa.

89karola80

Do┼é─ůczy┼é(a)
8 Pa┼║dziernik 2019
Post├│w
394
Rozwi─ůzania
0
A pytam bo pierwsze 2 punkty u mnie. Aczkilwiek jednak chyba nie az tak jak u ciebie, moja ma 16tyg, mialam nadzieje ze sie u ciebie cos przez ten miesi─ůc polepszy┼éo. Moja miala taka faz─Ö kolo 13-15tyg ze nie miala apetytu, nie chciala cyca itd i tez spala po 4-5h a nagle co 2h pobudki. Z tym ze ja dalam mm i dzi─Öki temu zauwazylam ze moja mala poprostu niedojadala przez dzien i przez to wnocy sie tak cz─Östo budzila bo jednak w nocy prolaktyny najwiecej wiec podejrzewam ze i mleka najwi─Öcej. Przekierowanie jej na to ┼╝eby jadla wiecej za dnja niz w nocy trwa┼éo u mnie jakos 2tyg. Niestety karmiac piersia nie widzisz ile dziecko zjada. Ja zaluje tylko ze nie odci─ůga┼éam mleka, jak on nie cjciala.cyca przez co straci┼éam troche pokarmu. Moze u ciebie to samo ? Sproboj przez kilka dni poodciagac pokarm, ale.koniecznje metoda 7-5-3. Jak uda Ci si─Ö ┼Ťci─ůgn─ů─ç kolo 180 to wystarczy ze ┼Ťci─ůgniesz, 3-4razy i starczy na ca┼éy dzie┼ä. Zobaczysz ile ci zjada wogole w dzie┼ä. I ja akurat mam wrazenie ze po espumisanje jest.. gorzej i wi─Öcej prukow. U nas zdaje egzamin delicol w miare. Moja mala znowu w miare dobrze spi po tym wszystkim, bo karmie ja 1-2 razy w nocy. Polecam Ci tak┼╝e nakarmienie jej na spiku przed tym jak p├│jdziesz spac- zawsze trocue wiecej snu dla ciebie. Moja zasypia miedzy 20-21, a ja kolo 23-24 ide z butla i daje jej z butelki, czasami wypije 60, czasami 120.. roznie. Ale przez to spi mi do 3-4 potem :) zamiast espumisanu polecam esputikon (czysty sklad i 1-2krople tylko) bo espumisan ma duzo substancji pomocniczych ktore wed┼éug mnie moga powodowac gazy.. zamiast je likwidowa─ç. Zreszt─ů dziwie si─Ö ze nadal.go dajesz skoro gazy i tak i tak sa.
Ja bardzo cz─Östo karmie ma┼éego w dzien (on ssie kr├│tko i cz─Östo) i do zasypiana te┼╝ ma cyca to i przez sen podje. Wa┼╝─Ö go co jaki┼Ť czas i jakiej┼Ť tragedii nie ma Ôś║
Po prostu dosz┼éam do wniosku, ┼╝e skoro si─Ö tak kr─Öci podczas jedzenia, to dam spok├│j. Bior─Ö go na r─ůczki, bawimy si─Ö i za chwil─Ö zn├│w pr├│ba Ôś║ Od paru dni podaj─Ö esputicon (1 kropla rano i 1 wieczorem) nie zauwa┼╝y┼éam jakie┼Ť szczeg├│lnej poprawy ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ U nas najgorzej jest w nocy w┼éa┼Ťnie przez te gazy i kupke. Ca┼éa noc podkurcza n├│┼╝ki m, kr─Öci g┼éow─ů. Dopiero jak go wybudze = p┼éacz to purknie i zrobi kupke ­čÖü
Aaaa i ostatnio sciagalam z lewej piersi (synek woli w dzien jesc z prawej) to upuscilam tak, ┼╝eby poczu─ç ulg─Ö 90 ml, wi─Öc tego mleka chyba jest do┼Ť─ç ­čśü Mam tylko takie wra┼╝enie, ┼╝e jakby nie zawsze jest jak ma┼éy chce, w sensie, ┼╝e troch─Ö jest potem wydaje mi si─Ö, ┼╝e on ssie na sucho, po pewnym czasie zn├│w nap┼éywa. Z lewej to mam jakby ciurkiem ­čĄö

Natqaa

Do┼é─ůczy┼é(a)
4 Listopad 2019
Post├│w
380
Rozwi─ůzania
0
Ja bardzo cz─Östo karmie ma┼éego w dzien (on ssie kr├│tko i cz─Östo) i do zasypiana te┼╝ ma cyca to i przez sen podje. Wa┼╝─Ö go co jaki┼Ť czas i jakiej┼Ť tragedii nie ma Ôś║
Po prostu dosz┼éam do wniosku, ┼╝e skoro si─Ö tak kr─Öci podczas jedzenia, to dam spok├│j. Bior─Ö go na r─ůczki, bawimy si─Ö i za chwil─Ö zn├│w pr├│ba Ôś║ Od paru dni podaj─Ö esputicon (1 kropla rano i 1 wieczorem) nie zauwa┼╝y┼éam jakie┼Ť szczeg├│lnej poprawy ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ U nas najgorzej jest w nocy w┼éa┼Ťnie przez te gazy i kupke. Ca┼éa noc podkurcza n├│┼╝ki m, kr─Öci g┼éow─ů. Dopiero jak go wybudze = p┼éacz to purknie i zrobi kupke ­čÖü
Aaaa i ostatnio sciagalam z lewej piersi (synek woli w dzien jesc z prawej) to upuscilam tak, ┼╝eby poczu─ç ulg─Ö 90 ml, wi─Öc tego mleka chyba jest do┼Ť─ç ­čśü Mam tylko takie wra┼╝enie, ┼╝e jakby nie zawsze jest jak ma┼éy chce, w sensie, ┼╝e troch─Ö jest potem wydaje mi si─Ö, ┼╝e on ssie na sucho, po pewnym czasie zn├│w nap┼éywa. Z lewej to mam jakby ciurkiem ­čĄö
2 krople na dzien to ma┼éo. W sab simplex bylo info ze 240 na dzien moze byc dawka- i pewnie stad jego skuteczno┼Ť─ç. Ja zWsze daje 2 krople wieczorem i w nocy.

reklama

Natqaa

Do┼é─ůczy┼é(a)
4 Listopad 2019
Post├│w
380
Rozwi─ůzania
0
Spr├│buj moze z delicol- tu nie chodzi o to ze ma nietolerancje laktozy, ale niedojrza┼ée jelitka nie produkuj─ů jeszcze za duzo laktazy, ktora trawi laktoze. Mozd akurat twoja ma taki uk┼éad pokarmowy co dluuugo dojrzewa. U mnie zadzialal po 24h (zaxzelam w nocy i kolejna noc juz jak jakis cud) - przed ka┼╝dym karmieniem dawalam po 14 kropli (jak w ulotce), odstawilam wszystkie inne zeby wiedzie─ç czy to zadzia┼éa┼éo. Bo je┼╝eli nie dzia┼éaj─ů krople na bazie symetykonu czy dimetikonu to trzeba szuka─ç innych opcji. Polecam takze biogaie- jako jedyny z tych wszystkich probiotylow ma potwierdzone dzia┼éanie na kolki- czyli gazy ;)(w tym biegunke je┼Ťli za dnja jest az nadto kupek) . Co do delicolu to u mnie do┼Ť─ç szybko zadzialal,bo podobno zaczyna kolo 1-3dni dopiero

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Wiercenie sie w nocy i kopanie nozkami- 4mies niemowle Potrzebuj─Ö porady 16
R G─Östa wydzielina , zatkany nos i kaszel jedynie w nocy. pomocy Potrzebuj─Ö porady 3
Pauplo000 Cukier w nocy Potrzebuj─Ö porady 5
N 21 stopni w nocy- jak ubieracie Potrzebuj─Ö porady 20
N 3 miesieczne niemowle - ile razy je karmicie w nocy? Potrzebuj─Ö porady 84
marta_mamaoli Spanie w nocy - 6 miesi─Öczna dziewczynka Potrzebuj─Ö porady 3
M Ubieranie niemowlaka w dzień i w nocy Potrzebuję porady 7
C Dziecko zamiast je┼Ť─ç w dzie┼ä je w nocy Potrzebuj─Ö porady 6
M Wstawianie w nocy.. Potrzebuj─Ö porady 14
W Płacz rocznego dziecka w nocy Potrzebuję porady 2
mummymiki Ci─ůg┼éy p┼éacz w nocy Roczniaki i dwulatki 10
AnA Ania Niemowl─Ö budzi si─Ö w nocy Potrzebuj─Ö porady 17
T 9 miesi─Öczne niemowle i czeste pobudki w nocy Potrzebuj─Ö porady 8
C Niemowl─Ö ┼Ťpi w dzie┼ä w nocy buszuj─Ö Potrzebuj─Ö porady 3
K Kaszel u dziecka tylko w nocy Potrzebuj─Ö porady 11
T Przesypianie nocy u 6 msc dziecka BB psychodietetyczka radzi mamom 4
N Roczne dziecko nie robi siku w nocy Potrzebuj─Ö porady 2
flesia moczenie si─Ö w nocy Przedszkolaki 17
S Krostki u dziecka po nocy Potrzebuj─Ö porady 9
W Spanie niemowlaka Potrzebuj─Ö porady 3
Oliwka88 nie przesypiam całej nocy Potrzebuję porady 15
U Budzenie si─Ö w nocy na mleko Potrzebuj─Ö porady 3
R Roczne dziecko bardzo ┼║le ┼Ťpi w nocy. Potrzebuj─Ö porady 5
O Niespokojne dziecko w nocy. Potrzebuj─Ö porady 5
H Problem z zasypianiem w nocy Spanie 4
Mikasa7 Wysypka u trzylatka swedzaca w nocy Potrzebuj─Ö porady 9
karolyn1987 cz─Öste picie wody w nocy 7,5 miesi─Öcznego dziecka Potrzebuj─Ö porady 6
R Moje 3.5 miesi─Öczne dziecko je w nocy co 2 godziny Potrzebuj─Ö porady 7
M Odstawienie od piersi w nocy Karmienie piersi─ů 0
A Horror w nocy... Spanie 21
Gagatka88 Odstawianie od piersi, a spanie w nocy - co robi─ç? Potrzebuj─Ö porady 19
Gagatka88 Odstawianie od piersi a przesypianie nocy - co robi─ç?! Noworodek 0
J 20 miesi─Öczne dziecko nie chce je┼Ť─ç w dzie┼ä tylko nocy Potrzebuj─Ö porady 2
Iza181 9-miesi─Öczniak budzi si─Ö co 2 godziny w nocy Spanie 27
P Brak snu w nocy Spanie 5
Ayashi86 Jedzenie w nocy Spanie 15
Lanvin Jak oduczyć kilkulatka przychodzenia w nocy do łóżka rodziców? Potrzebuję porady 4
M budzenie si─Ö w nocy co 45 minut! :( Potrzebuj─Ö porady 19
Ayashi86 Maluszek gorzej spi w nocy Spanie 10
M 15 miesi─Öczne dziecko bardzo du┼╝o pije wody w nocy Potrzebuj─Ö porady 23
karolyn1987 Wypadanie smoczka w nocy Potrzebuj─Ö porady 28
E dwulatek nie spi 2-3h w ┼Ťrodku nocy Potrzebuj─Ö porady 5
anetti83 Rozszezanie diety polrocznego niemowlaka / przesypianie nocy Potrzebuj─Ö porady 10
M mleko w nocy Potrzebuj─Ö porady 13
Shadow* Moczenie 5-latka w nocy Przedszkolaki 9
kate_p7 pobudki co godzin─Ö w nocy! pomocy! Potrzebuj─Ö porady 69
M Jedzenie w nocy- 8 mcy ┼╗ywienie 2
Niesia_88 siusianie w nocy Trzylatki 7
asiorreek 2 i pol latek przestal spac w nocy Potrzebuj─Ö porady 4
S 11 miesi─Öczne niemowle je 2 razy w nocy Potrzebuj─Ö porady 12