reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Refluks u noworodka??

reklama
O matko to chyba miał poważny ten refluks albo juz jakieś zapalenie przełyku było że aż musiał mieć operacje? U nas na szczęście to dlatego że mały nie wie kiedy przestać jeść wiec muszę go bardzo pilnować

Po prostu miesien ktory przepuszczal jedzenie do jelit byl za gruby i wszystko zostawalo w zoladku przez co zwracal calosc. Na szczescie wyniki juz sa dobre bo moglo dojsc do drugiej operacji.. z Refluksem nigdy nie wiadomo jak sie skonczy trzeba pilnowac na kazdym kroku
 
Hej. U mojej prawie 6tyg córki stwierdzono refluks. Tzn moja córka noce niespokojne charczenie furczeniem krztuszenie się. Byliśmy u 3 różnych pediatrow dopiero ten ostatni stwierdził że to najprawdopodobniej refluks. Od dwóch dni dopiero stosujemy syrop gastrotuss baby i nie wiem czy to cos pomaga. Mamy w poniedziałek dzwonić do niego i dać znać czy coś jest lepiej, ale co dalej? Oze ktoś coś powiedzieć na temat tego refluks??
 
Hej. U mojej prawie 6tyg córki stwierdzono refluks. Tzn moja córka noce niespokojne charczenie furczeniem krztuszenie się. Byliśmy u 3 różnych pediatrow dopiero ten ostatni stwierdził że to najprawdopodobniej refluks. Od dwóch dni dopiero stosujemy syrop gastrotuss baby i nie wiem czy to cos pomaga. Mamy w poniedziałek dzwonić do niego i dać znać czy coś jest lepiej, ale co dalej? Oze ktoś coś powiedzieć na temat tego refluks??
Nas z refluksem wysłano do ośrodka MAZUR Osteopatia i Fizjoteapia KIDS i tam dopiero zdiagnozowano poprawnie przyczynę.
 
Do góry