reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Refluks?

Też tak myślę że lepiej poczekać do wizyty. Moja ponad 6 kg wazy. Od niedawna wprowadzam jej słoiczki i też je kleik i w sumie trochę mniej ulewa. No ale ona ulewa jak ma przepełniony żołądek. Ile ml je Twoja na dobę?
Ostatnio 500 ml. Nigdy nie jadla duzo ale juz ponad 600 zjadala. No my tez juz rozszerzamy diete ale to jest doslownie kilka lyzeczek warzywek i tyle narazie.
 
reklama
Moja też jadła po 500 ml i na widok butelki wrzeszczała. Dopiero maść na dziasła pomogła i też mleko nie może być za ciepłe bo wtedy też nie wypije. A Twoja lubi leżeć na brzuszku?
 
Moja też jadła po 500 ml i na widok butelki wrzeszczała. Dopiero maść na dziasła pomogła i też mleko nie może być za ciepłe bo wtedy też nie wypije. A Twoja lubi leżeć na brzuszku?
Nie ale chodzimy do fizjo i jest troche lepiej. Smarujemy mascia i troche pomaga ale idealnie nie jest. U mnie nauczona jest w temperaturze pokojowej, probowalam pogrzewac ale nie widze roznicy.
 
Nam też pomogła maść ale znów widzę że się zaczyna denerwować i płakać także chyba znow zaczne smarowac
 
reklama
Laktoza nie uczula, bo to cukier. Uczulaja bialka, czyli np. bialko mleka krowiego... Lekarka wprowadzila cie w blad. Moze byc ew nietolerancja laktozy, ale te objawy, ktore opisujesz do niej nie pasuja.
ok no to nietolerancja.
Pasują - nie pasują, po zmianie mleka na bezlaktozowe po konsultacji z lekarką, owe niepasujące objawy jak ręką odjął 🤷‍♀️
 
Do góry