reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Regulamin

Minesota

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2007
Postów
2 672
Miasto
Zielona Góra
Pewnie nie każdy, z różnych względów będzie chciał się bardzo odsłonić na wątkach otwartych, ale chociaż napisanie kilku słów o sobie przy dołączaniu do grupy – tego chyba wymaga kultura.

1. Główna dyskusja toczy się na wątku Zielona Góra i okolice.
2. O dostęp dla nowych mam do wątków zamkniętych wnioskują moderatorzy forum agutkaZG i Myyszaaa. Chętne mamy mogą go otrzymać po udziale w organizowanych kilka razy w roku otwartych spotkaniach zielonogórskiego BB oraz po przynajmniej miesięcznej aktywności na forum.
3. Mamy, które od dłuższego czasu nie biorą udziału w czynnej dyskusji na wniosek moderatora mogą zostać pozbawione dostępu do zamkniętej części forum. Dostaną najpierw ostrzeżenie - wiadomość prywatną.
4. Nie zaśmiecamy forum – jeżeli po wysłanym przed chwilą poście, chcemy go uzupełnić korzystamy z opcji edytuj. Nie piszemy jednego pod drugim.
5. Moderatorzy mają prawo łączyć bądź usunać nieaktualne wątki. Jeśli wątki nie są uaktualniane przez rok - będą usuwane.


Pozdrawiam :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
WAŻNE

Prosiłabym o usunięcie suwaczków pobranych z portalu maluchy.pl.
Strona na razie jest oznaczona, jako dokonująca zamachów- prawdopodobnie napadli na nią hakerzy.
Z góry dziękuje i Pozdrawiam :-)
 
Do góry