reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wskazówki

D

dorcia_ryba

Gość
Witam:-),
Aby usprawnić działanie naszego forum postanowiłam napisać parę cennych wskazówek:tak:

1. Główna dyskusja toczy się na wątku Bielsko-Biała i okolice.
2. Zanim założysz nowy wątek bardzo proszę o użycie opcji Szukaj umieszczonej na górze strony na różowym pasku. Pomoże to Wam w odnalezieniu wątków, w których poruszany był interesujący Was temat i da Wam możliwość dopisania się do wątku, a nie zakładanie kolejnego i powielania tych samych informacji.
W razie jakichkolwiek problemów proszę o kontakt z moderatorem działu (nick widoczny na dole strony w danym dziale) lub ze mną.
3. Nie zaśmiecamy forum – jeżeli po wysłanym przed chwilą poście, chcemy go uzupełnić korzystamy z opcji edytuj. Nie piszemy jednego pod drugim.
4. Uprasza się o nieużywanie wulgaryzmów i słów powszechnie uważanych za wulgarne. Osoby nie stosujące się do tej zasady wpierw zostaną ostrzeżone, a jeśli to nie pomoże to zostaną zastosowane odpowiednie środki wobec tej osoby.
5. Uprasza się o stosowanie zasad polskiej pisowni, ponieważ świadczy to o szacunku do innych i naszej kulturze osobistej.
6. Ogłoszenia typu oddam/sprzedam/kupię lek wpierw zostaną sprawdzone, a jeżeli okaże się, że dany jest lek jest dostępny na receptę ogłoszenie zostanie usunięte.
7. Wszelkiego typu reklamy będą usuwane.
8. Aby nie zaśmiecać forum wątkami typu oddam/sprzedam/ kupię uprasza się o umieszczenia ich:
- oddam - Oddam - Forum BabyBoom
- sprzedam - https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/
- kupię - Kupię - Forum BabyBoom
9. Informacji o lekarzach czy szpitalach najlepiej poszukać na forum Złota lista (Złota Lista - Forum BabyBoom).
10. Informacji o żłobkach i przedszkolach najlepiej poszukać na forum Żłobki/przedszkola (Żłobki/Przedszkola - Forum BabyBoom).
11. Jeśli macie jakieś sugestie w sprawie udoskonalenie forum BabyBoom to piszcie do moderatora, a może coś zdziałamy:tak:
12. Moderatorzy mają prawo łączyć bądź usuwać nieaktualne wątki.
13. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zwracajcie się do moderatora forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Z racji tego że na naszym forum jest coraz więcej wątków tematycznych bardzo proszę wszystkie uczestniczki o pisanie w tych wątkach w miarę możliwości na temat :) nie odbieganie (zbyt daleko) od głównego tematu, nie pisanie komentarzy które nic nie wnoszą do dyskusji - oczywiście komentarze które coś wnoszą piszemy do woli :)

wątek główny - przyklejony - oczywiście tematy dowolne :)
 
Do góry