reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Regulamin Sierpniówek 2008

asioczek

Fan(ka)
Dołączył(a)
4 Sierpień 2005
Postów
3 674
Witaj, cieszymy się że do nas dołączyłaś, zapraszamy Ciebie serdecznie do Sierpniówek mając nadzieję na miłe rozmowy. Oto kilka naszych zasad:

1. Nowe mamy proszone są o przedstawienie się na wątku https://www.babyboom.pl/forum/sierpien-2008-f185/poznajmy-sie-13628/index4.html
2. Główna dyskusja toczy się na wątku https://www.babyboom.pl/forum/sierpien-2008-f185/sierpien-2008-a-13557/index241.html
3. Nowe wątki zakładają jedynie moderatorzy forum – Ania101281 i Asioczek. Do nich wysyłamy prywatną wiadomość z propozycjami tematów na odrębne dyskusje.
4. Dostęp do wątków zamkniętych i galerii nowe mamy mogą otrzymać po akceptacji przez większość mam z wątku zamkniętego. O dostęp do zamkniętych wątków wnioskuje moderator.
5. Korzystamy z opcji edytuj, Jeśli po wysłanym przed chwilą poście, chcemy go uzupełnić. Nie piszemy jednego postu pod drugim.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry