reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

retinopatia

Dołączył(a)
17 Wrzesień 2012
Postów
7
Miasto
BIŁGORAJ
Witam wszystkich:)
Jestem nowa na forum i chciałabym zasiegnać informacji czy ktos z was ma moze dziecko z retinopatią wczesniaczą.Nasza Hania urodziła się w 25 tyg. ważyła 480 gr i miała 28 cm:) teraz ma 11 miesiecy i 1 pazdziernika mamy 3 operacje na oczy czy moze ktos z was przeszedł taki zabieg i czy dziecko widzi po takiej operacji??
 
reklama
Moja córka miała laser z powodu ROPII + jak miała 2 mies. W przyszłym tyg idziemy na kontrolę. Teraz ma rok. Jest z 27 tyg ciąży. A który stopień retinopatii miała Hania?
 
Miała retinopatie 4 stopia i piątego stopnia wylew wewnatrzczaskowy dwukomorowy. Laser nam nie wyszedł jestesmy po opasaniu siatkowek ale w prawym oku cos nie wyszlo i mamy teraz trzecią operacje. I tak zaczynam się zastanawiac czy ma to jakis sens meczenie tak dziecka, ale z drugiej strony nie chce pozniej zalowac ze nie zrobiłam wszystkiego zeby widziała.
 
Właśnie zastanawialiśmy się, teraz operuje nas prof. Marek Prost z Warszawy, Z informacji jakie uzyskaliśmy to niby wybitny okulista ale zaczynam wątpić czy 3 operacja w ciągu 7 miesięcy to nie za duzo dla takiego maleństawa.
 
No my jestesmy dzis juz po operacji i raczej wiadomo ze na prawe oko juz nie bedzie widziala zostaje nam jeszcze szansa na lewe wiec czekamy na wynik zabiegu do lipca 2013:(((((
 
reklama
u mojego synka wykryto retinopatię OL 2st. i OP2/3st z tego co wiem w II warstwie, 28 sierpnia miał zabieg laseroterapi, byliśmy na kontroli 20 września i następna kontrola dopiero 22 listopada :)
 
Do góry