reklama

retinopatia

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez 1979sylwia, 17 Wrzesień 2012.

1. 1979sylwia

1979sylwia Początkująca w BB

Witam wszystkich:)
    Jestem nowa na forum i chciałabym zasiegnać informacji czy ktos z was ma moze dziecko z retinopatią wczesniaczą.Nasza Hania urodziła się w 25 tyg. ważyła 480 gr i miała 28 cm:) teraz ma 11 miesiecy i 1 pazdziernika mamy 3 operacje na oczy czy moze ktos z was przeszedł taki zabieg i czy dziecko widzi po takiej operacji??

2. calzedoniafruczka

calzedoniafruczka Fanka BB :)

Moja córka miała laser z powodu ROPII + jak miała 2 mies. W przyszłym tyg idziemy na kontrolę. Teraz ma rok. Jest z 27 tyg ciąży. A który stopień retinopatii miała Hania?

3. reklama
  4. 1979sylwia

Miała retinopatie 4 stopia i piątego stopnia wylew wewnatrzczaskowy dwukomorowy. Laser nam nie wyszedł jestesmy po opasaniu siatkowek ale w prawym oku cos nie wyszlo i mamy teraz trzecią operacje. I tak zaczynam się zastanawiac czy ma to jakis sens meczenie tak dziecka, ale z drugiej strony nie chce pozniej zalowac ze nie zrobiłam wszystkiego zeby widziała.

5. calzedoniafruczka

Ją nie pomog niestety. A byliście pod uwagę klinikę w Niemczech? Bodajże w Greiswaldzie?

6. 1979sylwia

Właśnie zastanawialiśmy się, teraz operuje nas prof. Marek Prost z Warszawy, Z informacji jakie uzyskaliśmy to niby wybitny okulista ale zaczynam wątpić czy 3 operacja w ciągu 7 miesięcy to nie za duzo dla takiego maleństawa.

7. naneczka

naneczka Początkująca w BB

Witam,

wiadomość wysłałam na Priv

8. Sprytna88

Sprytna88 Zaciekawiona BB

moja niunia laserowo miała robiony zabieg jak miała 3 miesiące teraz ma 1,5 roku i widzi choć ma wade wzroku do skorygowania okularkami.. Pozdrawiam:)

9. 1979sylwia

No my jestesmy dzis juz po operacji i raczej wiadomo ze na prawe oko juz nie bedzie widziala zostaje nam jeszcze szansa na lewe wiec czekamy na wynik zabiegu do lipca 2013:(((((

10. reklama
  11. calzedoniafruczka

Bardzo mi przykro i trzymam kciuki za lewe oczko. Czemu tak długo się czeka na wynik zabiegu?

12. kachha87

kachha87 Mama Patryka :*

u mojego synka wykryto retinopatię OL 2st. i OP2/3st z tego co wiem w II warstwie, 28 sierpnia miał zabieg laseroterapi, byliśmy na kontroli 20 września i następna kontrola dopiero 22 listopada :)

Poleć forum