reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek i kolejne urodziny naszych pociech

Jeszcze raz dziekujemy za komplementy:-)a po torta zapraszam do Oleśnicy był pyszny, Inna od ciebie to nie jest aż tak daleko:-):-Da teraz moje ulubione zdjecie nazwałam je "ja teraz ide spać a mama posprząta":-D
 
reklama
Obiecane fotki.
(1) Czekamy z Majką na imprezę, (2) Hmm, to po to machali mi zapalniczką przed nosem przez ostatni tydzień, (3) Tort od Sowy (strasznie ciężko go pokroić), (4) Będę mądra ... (5) bogata ... (trochę ryczę, bo już od godziny powinnam spać :baffled:)
 
Konradku
w dniu twojego świeta najlepsze życzonka do ślemy, super zdrowia, mnóstwa prezentów, buzi uśmiechniętej dużo słodyczy oraz samych pogodnych dni:-):-)
a tobie Patiju duzo miłości i żebys była zawsze dumna ze swojego synka:-D
 
(6) i uduchowiona ;-), (7) to moja pierwsza prawdziwa lala, bardzo lubię zakładać jej kapelusz, (8) ryczałam głośniej od osiołka, ale na drugi dzień już się lepiej poznaliśmy i dzisiaj, to już bardzo lubię się na nim bujać (9) jak to było, że tinky winky ;-) (10) z kolocków najbardziej ucieszył się tata, bo będziemy się mogli razem bawić, już ja mu pokażę jak to się robi.
 
Aniii super balanga się szykuje - u nas na weselu było 45 osób ;-)
Zuzia śliczny słodziak. Fakt Martyna też lgnie do dzieci, niestety, to ona będzie starszą siostrą i to rodzeństwo będzie miało z nią fajnie :tak:
 
bara kasia fotki rewelacja a torty suuuuper:tak:i jakie cudne prezenty:tak:
u mnie jednak w piatek bedzie imprezka ale malutka tylko najblizsza rodzinka:-)
 
Kasiu superowy torcik:-Dboski:-DA Martynka piękna, a włoski jej wyjaśniały:tak:nasza Zuzia (na szczęscie) wylosowała też ksiażke a póżniej różaniec:-D
 
Zdrówka i wszelkiej radości z odkrywania wielkiego świata dla KONRADKA od Mateusza i Beti.

A ja w imieniu Mateuszka dziękuję za wszystkie życzenia!!
 
Magdalenko:-):-)
Niech ten radosny dzień. Na zawsze Twe troski, Odsunie w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, Blaskiem szczęście i długich lat. Życzy cioteczka Bodzinka i Karolek z okazji pierwszych urodzinek
Sikoreczko gratulujemy pierwszego Madziowego roczku i oby każdy następny był jeszcze wspanialszy:-)
 
reklama
Kasia Martynka wyglądała ślicznie a tort ja juz chwaliłam na wątku "Mamy siedzące";-)Powtorze się więc super.No a ile prezentów no no:-DMartynka fajną fryzurke miała przecudna z niej dziewczynka:-):-)
 
Do góry