reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - przygotowania do imprezki

Milkshake

mama Olka
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2006
Postów
1 792
Miasto
Gliwice
Chyba warto na ten właśnie temat otworzyć nowy wątek, jak już wspomniała o tym aninaaa. Bo urodzinki faktycznie tuż tuż. :-D:-D:-D

Ciekawa jestem jak sobie wyobrażacie ten dzień. A może macie już jakieś plany?
Chciałabym urządzić Olkowi jakieś superaśne przyjęcie, może na świeżym powietrzu, o ile pogoda dopisze.... jak się Oluś rodził to byłą ładna pogoda więc na jego roczek nie może być inaczej!!!!!!!!!!!!
Torcik - obowiązkowo. Własnej roboty! (na pół roczku dostał pół tortu)
A jaki prezent... tego jeszcze nie wiem ;-):cool2:
 
reklama
U nas z roczkiem będzie dziwnie, bo tatusia nie ma i jakoś bez niego to juz nie to samo ale, że my jedziemy do niego na dwa ostatnie tygodnie września a on z nami przyjedzie na tydzień więc wymyśliłam sobie, że roczek przyspieszymy specjalnie dla Taty, żeby mógł swiętować z córcią,
będzie najbliższa rodzina, torcik jakś kolacyjnka i wsjo, poza tym jest teraz za ciepło i myślenie wyłacza mi się koło 12tej więc nie moge nic wymyślić;-):-D
 
My juz na 100% wiemy ze bedziemy roczek Dawidka robic 14stego października jako ze 8 październik wypada w poniedziałek ... napewno najpierw bedziemy jechac do kosciolka na msze dla Dawidka a pozniej obiadek i deserek i co kto bedzie chcial w restauracji ... w domu juz nie robie zadnych imprez ... po chrzcinach mam dosc :-D ... napewno bedzie tort upieczony przez znajomego ciastkarza - juz sie zameldowal na Niego ;-)- a na prezent ?? nie mam zielonego pojecia jeszcze, ale chcialabym zeby bylo to cos wyjatkowego :happy:
 
Właśnie , bo co do imprezki to będzie podobnie u wszystkich, albo dom, albo restauracja, torcik... ale co z tym prezentem??? Ja nie mam zielonego:eek: pojęcia, a jeszcze rodzice i teściowie tez będą sie pytac co kupić i tu klops, bo pomysłu brak.
 
Oliwki urodziny wypadaja 14 pazdziernika i jest to niedziela,wiec najpierw pojdziemy do kosciola na msze z okazji roczku a pozniej na przyjecie do domu...chce zrobic urodziny w domu a babcia pewnie zrobi torcik i tyle a o przezzencie tez jeszcze nie myslalam...tez bym chciala zeby bylo to cos wyjatkowoego:)))
 
U mnie tak jak u was. W sumie nic innego. Tort obowiązkowo z jedną świeczką. No i u nas jest jeszcze taki zwyczaj, że kładzie się dziecku na stole: modlitewnik, długopis, pieniądze i kieliszek i co pierwsze złapie będzie świadczyć jaki będzie w przyszłości. :dry:Nie wierzę w to,ale jak zwyczaj to zwyczaj.;-) U Natalki też to było, więc Kubuś też będzie miał. Zobaczymy co złapie:confused:. Z prezentem też mam dylemat, ale jest jeszcze trochę czasu więc pewnie coś wymyśle.
 
reklama
Do góry