reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - przygotowania do imprezki

reklama
u nas też jest taki zwyczaj i zamierzam zrobić coś takiego Oli.napewno będzie zabawnie.

co do tego naszego przyjęcia...to, co zdołałam wymyśleć.to tylko tyle,że napewno musi być bardzo dużo balonów,bo Ola je uwielbia:-D
 
Oooo wlasnie balony to jest to u nas tez obowiazkowo,tylko ja prowadze walki z mezem i po trochu z tesciowa bo oni sobie wmyslili,ze urodziny zrobimy w restauracji a ja na to co to za przyjemnisc dla dzieckka,zadna i walcze zeby byly w domu.Zobaczymy czy mi sie uda.Mamy warunki a chcialabym zeby bylo superancko przede wszytkim dla Oliwki a nie kurcze...chociz ma byc sporo gosci bo ponad 20 i to najblizsza rodziny,ale co tam...
 
Aguś,wiesz co,ja to Ci normalnie zazdroszczę tej imprezy w jakimś wynajetym lokalu.my niestety finansowo nie mamy takiej możliwości.a wiem,ze Oli napewno by się podobało.uwielbia nowe miejsca i tłumy ludzi.i najlepiej aby wszyscy interesowali się tylko nią:-D.wtedy jest szczęśliwa.
 
ooo tak ... balony .... jak dobrze ze mam Was bo bym o wszystkim zapomniala :-)

Aninaaa my bedziemy placic cos okolo 400 zł za 20 osob ... uwazam ze to nie jest duzo, aczkolwiek od wczoraj mysle tez o "wynajeciu" ogrodka od mojej mamy :-D:-) ... zrobilibysmy grilla - ciacho bedzie, jakas zimna plyta... dzieciaki mialyby gdzie pobiegac ect - tylko nie wiem jak z pogoda, chociaz w tamtym roku bylo cieplutko w pazdzierniku:tak:
 
Moniqa 400 zl za 20 osob to niewiele. Chyba nie udaloby mi sie taniej zorganizowac imprezki w domu:no2:.
Ja jeszcze nie myslalam o urodzinach Pauli. Mamy czas...;-)
 
No nie wiem czy tak fajnie moja bratowa robila w marcu roczzek dla swojego synka to za 20 osob zaplacila 1000 zl bez alkoholu oczywiscie.Dla mnie to duzo a tyle samo wydam jak bede robic impreze w domu i mi jeszcze jedzenie zostanie.A ten lokal na ktory uparl sie moj maz jest jeszcze drozszy i impreza wynioslaby okolo 2000-3000 to juz jest przegiecie jak na roczek dziecka to jak bedzie komunia to ja nie wiem co wtedy bedzie.ez sensu uwazam,ze nie ma takiej potrzeby robic az takiej imprezy z dwoma daniami itd.W domu tez mozna
 
Agus masz absolutna racje- nie dajmy sie zwariowac. Pierwsze urodziny to nie Komunia czy wesele...:dry: Jasne, ze kazdy chce je jakos uczcic, ze beda dziadkowie i chrzestni, ale nie trzeba od razu wynajmowac limuzyny i orkiestry ;-).
Bez przesady! 3 tys. chyba mozna jakos lepiej wydac- chocby na wypoczynek :tak:.
 
JA też jestem przeciwna wielkim imprezom, nie dajmy się zwariować - jeśli roczek w knajpie za jakieś koszmarne pieniądze to co zrobimy na komunie o weselu nie wspominając:confused: ??

U nas będzie Ala, tort dziadkowie i chrzestni kawka i do domku - odbędzie się to oczywiście w dniu urodzin bez względu na to czy to będzie sobota czy środa
 
reklama
Jesli bym miala zaplacic 1000 zł nie mowiac juz o 3000 zł to napewno bym w knajpie nie robila ... tak jak mowicie ... jeszcze nie zwariowalam ;-) ... ale jesli chodzi o dzien to niestety ale musze zrobic w weekend bo tesciowie i szwagrostwo mieszka daleko i w tygodniu niestety ale pracuja , jedynie w weekendy maja wolne ... nie chce robic przed 8 października dlatego wypada na 14 :tak:
 
Do góry