reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

reklama
W zeszlym tygodniu weszlam na wage i przezylam szok:szok:, bynajmniej nie pozytywny. 6 kg przybylo od grudnia. Musialabym sie za siebie wziac, jakby tylko mnie sie chcialo tak jak mnie sie nie chce to byloby fantastycznie. Chyba z Was wszystkich jedyna zaliczam sie do wagi ciezkiej :-p:-p:-p77.5 kg, przy wzroscie 167 to niezly wynik. Do tego wrodzone lenistwo, i uzaleznienie od internetu i slodyczy i efekt murowany ;-).
 
Mysle ze kazdemu zima dała sie we znaki:tak:
Mnie jeszcze pomogł fakt ze zaczełam brac tabletki anty...
A gdzie sa zdjecia Katki z Chrzcin?Bo szukam wszedzie i nie moge znalezc?
 
Ja musialam zrezygnowac z proszkow przez 5 miesiecy przytylam na nich 11 kg od stycznia nie biore i pomalu waga mi spada ale do mojej wagi mi jeszcze brakuje:-(
Ja niestety jeszcze nie moge obejzec zdjec z chrzcin;-)
 
reklama
Ewa ja tez nie moge:-(Te tabletki to musiałas miec zle dobrane:tak:Ja odkad biore to przybrałam 2kg i tak zostało,no ale jeszcze zima i siedzenie w domu..Do wagi sprzed ciazy brakuje mi -4kg.julia szybko i cały czas biega to spale;-)A na tabletki jestem niestety skazana:-(Mam nadzieje,ze nie bede ich musiała brac do konca zycia:crazy:
 
Do góry