reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

reklama
no to ja tez sie pochwale ... za waszą namowa po przez rozmowy o 6weidera ... tez zaczełam ćwiczyć ... dzisiaj minął 7 dzien + ćwiczenia na nogi i ... mój mąz z zachwytem ... " Kochanie to działa " :-):-D;-)
 
Ja dziś juz 19 dzień weidera robie i... troche mnie znudziło :baffled: Strasznie mi się ostatnio nie chce zabrać za te cwiczenia. Na orbitrek wskakuje z chęcią (czasem nawet 2 razy po godzince, no a jedna godzina to codziennie obowiązkowo!)a weidera tak z oporami ale...robie i zrobie do końca!!! Zaczęłam więc skończę :-):tak:
MoniQa działa działa!!! Tylko trochę "upierdliwe" te cwiczonka ;-) Ale damy rade :-D
 
strasznie Was podziwiam,że macie w sobie tyle uporu odnośnie tych ćwiczeń.ja to jestem totalnym leniem:sorry:.czasami tylko tak sobie usiąde i pomyśle "...może wkońcu zapiszę się na tą siłownię..." i tyle.na tym wszystko się zaczyna i kończy.straszne.
 
a ja musze sie pochwalic - dzis 16 dzien 6 weidera :-):-):-) strasznie nudne te cwiczenia, ale dotrwam na pewno. na razie jakis oszalamiajacych efektow nie ma, chociaz maz twierdzi, ze miesnie zaczynla ladnie sie rysowac ;-)

Ines, Moniqa - dotrwalyscie do konca???
 
to ja nie cwicze,bo nie moge za bardzo,a na basen nie mam kiedy chodzic,bo prawie zawsze mam ogon...

pobyt z piknymi w szpitalu oraz to,ze caly maj juz spedzam na prawde aktywnie,to zwykle bieganie za dziewczynami na dowrze robi duzo;dzisiaj sie wazylam i schudlam,7,5 kilo:szok::-);moja waga na dzis 57,5:-D.
 
reklama
Do góry