reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - przygotowania do imprezki

reklama
jeju,jakie te torciki są cudne,aż szkoda jeść:-D tyle,że cena też ciekawa:tak: jednak wydaje mi się,że wiekszą frajde z takiego tortu miało by troszkę wieksze dziecko.poza tym nigdy do końca nie wiadomo z czego taki torcik jest zrobiony i ja osobiście chyba bałabym się jeszcze podać małej.ale śliczne to one są bardzo.jak z bajki.
 
aninaaa słyszałam, że są pyszne a w tym tygodniu wybiera się tam moja kolezanka na rekonesans kupi ciacha i zjemy żeby sprawdzić czy dobre, a ja koniecznie kupie bo się zakochałam w tych torcikach tylko nie wiem czy domek elfów czy kłebek z kotkiem, a za rok też jej kupie jak będzie dobry oczywiście
 
U nas impreska na pewno w domku, bo ni ebędzie dużo osób... torcik swojskiej roboty, także na pewno nic chemicznego w nim nie będzie... a co do prezentów od rodzinki, to poweidziąłm, ze mają dac kase,a my coś kupimy... myślałam o takim rowerku, który można prowadzić a potem maluch może pedałowąć (bo jeszcze takiego nie mamy) jak będzie większy, Aninaa Twoja Ola chyba taki ma, ale zastanawiam się czy na następne lato Kuba juz nie będzie do niego za duży... podobają mi się też z Ikei mebelki Mamut- stolik i krzesełko... to takie moje pomysły, które mogą ulec zmianie...
 
U nas tez szykuje sie impreza na ok. 20 gosci. Bedzie to polaczenie urodzin Pauli z odlozona impreza chrzcinowa (chrzest byl w kwietniu). Chyba zrobie ja w domu.

Moniqa rowiesnicy naszych dzieci juz maja takie samochodziki. Sa zdalnie sterowane, pozniej dziecko moze samo jezdzic. Ale ja poczekam i kupie Pauli w przyszlym roku, z porzadnym silnikiem, ktory wytrzyma wiekszy akumulator, bo te zdalnie sterowane sa slabe i wolne:happy2:. Tak slyszalam od ojca jednego z 'kierowcow'. Zreszta lato sie konczy a po domu nie pozwole dziecku jezdzic, choc mialaby gdzie.

Elisabeth my mamy taki rowerek i Paula go uwielbia, ale nie wiem, czy bedzie na nim jezdzic w przyszlym roku, bo pedaly sa przy przednim kole i chyba niewygodnie sie tym jezdzi.

A co do innych prezentow- chyba zamowie ksiazeczke robiona specjalnie dla dziecka. Podejrzalam pomysl na wrzesniowkach (jak znajde link, to wkleje), ksiazeczka jest niedroga a bedzie fajna pamiatka:tak:.

Poza tym nie wiem co jeszcze. Musze jej kupic spacerowke, ale nie bede tego traktowala jako prezent. Aha- musze wybic mojej mamie zakup wielkiego miska, ktory strasznie podobal sie Pauli, kiedy bylysmy razem w sklepie z zabawkami. Chwile sie z nim pomizia a pozniej bedzie mi lezal kolejny 'lapacz kurzu'. Do tego cena: 150 zl:no:
 
Dziewczynki ja znalazłam jeszcze jedna stronke, tyle ze to bardziej dla dziewczyn z Warszawy i okolic, ale zawsze mozna cos podpatrzec i zapytac u siebie czy by nie zrobili ;-)
http://www.agrafis.com/cgi-bin/index.pl?lang=pl&menu_id=116

Elisabeth ja bede miała torta robionego przez kolege wiec wiem ze napewno nie da mi tam chemi ... mało tego specjalnie zrobi tort bez białkowy :-) ... no moze nie calkiem, bo wszystkiego sie nie da, ale jak najmniej :tak:
 
Elisabeth ja bede miała torta robionego przez kolege wiec wiem ze napewno nie da mi tam chemi ... mało tego specjalnie zrobi tort bez białkowy :-) ... no moze nie calkiem, bo wszystkiego sie nie da, ale jak najmniej :tak:

No to super... tort swojskiej roboty i to w kształcie bucika... to niestety nie na możliwości mojego małego miasteczka... a pisząc o chemi nie miałam nic złego na myśli, na pewno nie krytykę...:-)
 
reklama
Kajenka,ciekawe te książeczki.fajny pomysł.i chyba skusze się na taki prezencik.pewnie teraz na niej wielkiego wrażenia nie zrobi,ale za jakiś czas napewno.zresztą fajna pamiątka.już nawet wybrałam tytuł:-)
 
Do góry