reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - przygotowania do imprezki

Ja też widziałam te książeczki ale... jakoś mi się wydaje ze za malutka jest Mariczka... w sumie na biżuterię tez za malutka no ale taką ksiązeczkę bardzo chętnie kupię ale na 3-5 urodzinki :tak:
 
reklama
U Mariczki bedzie... ok 40 osób:szok:

jeje Ines ,40 osób... to sporo ludzi.masz zamiar coś wynająć,czy w domku :szok:

my pewnie zrobimy dwie imprezki.jedna u moich rodziców,taka dla babć, prababć i cioć,a kolejna w dzień urodzin w Warszawie z Oli kumplami z piaskownicy:happy2:
 
Kochane to są Wronki, a nie stolica:-D:-D:-D. Muszę już myśleć o takich sprawach, jeśli chcę wyprawić imprezkę w lokalu:tak::tak::tak:. Wesele zawsze można "dopasować" do terminu lokalu, a komunie nie bo w jednym dniu idą dzieciaki ze wszystkich:-D:-D:-D czyli 2 szkół podstawowych. A rocznik naszych maluszków we Wronkach "obrodził", więc na pewno będą problemy z rezerwacją:tak::tak::tak:
 
rudykot - musze ci powiedziec, ze jestes naprawde bardzo przewidujaca mamusia :tak: ja tam tak daleko w przyszlosc nie wybiegam. kto wiem, czy za pare lat nadal bedziemy mieszkac w Lodzi ...
 
Ines, ślimaczek jeste super, Bardzo mi się podoba!!! Mogłabyś podac linka do strony ze ślimakiem bo ja nie mogę znaleźć. te które mi się pojawiają nie śa nawet w połowie tak fajne :-)
 
Ale powiem wam lepszy numer, ja juz mam zarezerwowany od maja lokal na KOMUNIĘ:szok::szok::szok:. Knajpka, która zarezerwowałam jest tak obłożona imprezami, że gdy z koleżanka rezerwowałyśmy terminy na komunię to to mieli już zajęty 2012 rok na komunie, więc ja wpisałam sie na 2015, a kumpela na 2016:-D:-D:-D


Jej:szok::szok::szok: ja mam komunie Natalki w maju a jeszcze nie zarezerwowalam lokalu:szok:, ale u mnie nie ma takiego problemu;-). A Kubusiowi roczek zrobie w domku w gronie najblizszej rodziny jakis torcik kawa. Tylko ta najblizsza rodzina i chrzestni to wyjdzie 15 osob:szok::szok::baffled::eek:
 
fajniusie te prezenciki. Kupiłabym chętnie taki rowerek ale to chyba nie ma sensu.... zima się zbliża. co do biżuterki to dla chlopaka nie za bardzo,a zresztą dostał już na chrzciny piękny łańcuszek... hmmm muszę pogłówkowach...
 
reklama
Ines, ślimaczek jeste super, Bardzo mi się podoba!!! Mogłabyś podac linka do strony ze ślimakiem bo ja nie mogę znaleźć. te które mi się pojawiają nie śa nawet w połowie tak fajne :-)

Ines-ja też mam to samo pytanie. gdzie takiego ślimaka mozna dorwać i w jakiej cenie? Jest przecudny,a nigdzie nie moge go znaleźć
 
Do góry