reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - przygotowania do imprezki

reklama
ja jeszcze o torcie nie myslala,. na razie odnioslam sukces i przekonalam meza, zeby nie zapraszac calej wielkiej rodziny na roczek :tak: wiec w dzien urodzin beda tylko rodzice chrzestni i dziadkowie. bedzie torcik, szampan, lody i cos cieplego do jedzonka. i koniec. reszta rodzinki bedzie zaproszona juz do nowego mieszkanka w pazdzierniku.

jesli chodzi o prezent, to chce malej kupic jakas bizuterie. teraz z tego nie skorzysta, ale przynajmniej to bedzie taki prezent "na zawsze". ja do te pory nosze zlota podkowke na szczescie, ktora dostalam na roczek :-)
 
Gufi fajny pomysła z tą biżuterią, ale dla chłopca chyba go nie wykorzystam, w ogóle mysle, ze dla dziewczynek jest większe pole do popisu (i to we wszystkim)
 
Gufi fajny pomysła z tą biżuterią, ale dla chłopca chyba go nie wykorzystam, w ogóle mysle, ze dla dziewczynek jest większe pole do popisu (i to we wszystkim)

O tym samym dzisiaj myslałam ... dla dziewczynki łatwiec cos wybrac a chlopiec .. ehhh ;-)

A ja tak wczoraj przemyslałam to co napisała Kajenka ... i chyba masz racje ... defakto dziec zje tego torta odrobinkę a reszte goście ... hmmm ... chyba zmienie plany :-)
 
hej - ja juz zamówiłam tort:-D:-D:-D Serio - u nas jest taka kobitka na wsi, która piecze rewelacyjne torty i ciasta, zamówienia ma na 3 miesiące wcześniej od planowanej imprezy, więc ja juz zamówiłam torcik w lipcu w kształcie piłki nożnej z napisem Franek - Goście 1:0:-D:-D:-D
Prezenty - chrzestni robią zrzutkę na solidny fotelik, a dziadkowie, kupują taki rowerek, drudzy dziadkowie jeszcze nie wiem, coś wymyślę:-D:-D:-D
Imprezę robie w domu bo bedzie razem z dziećmi 13 osób, więc sie pomieszczę. Na drugi dzień dalsza rodzinka ok 4 osób. Przeżyjemy:tak::tak:

Ale powiem wam lepszy numer, ja juz mam zarezerwowany od maja lokal na KOMUNIĘ:szok::szok::szok:. Knajpka, która zarezerwowałam jest tak obłożona imprezami, że gdy z koleżanka rezerwowałyśmy terminy na komunię to to mieli już zajęty 2012 rok na komunie, więc ja wpisałam sie na 2015, a kumpela na 2016:-D:-D:-D
 
Ale powiem wam lepszy numer, ja juz mam zarezerwowany od maja lokal na KOMUNIĘ:szok::szok::szok:. Knajpka, która zarezerwowałam jest tak obłożona imprezami, że gdy z koleżanka rezerwowałyśmy terminy na komunię to to mieli już zajęty 2012 rok na komunie, więc ja wpisałam sie na 2015, a kumpela na 2016:-D:-D:-D

jezu :szok::szok::szok: ja tam bym chyba nie rezerwowala. kto wie, gdzie bede mieszkac za 8 lat!!! moze w na drugiej polkoli :tak:
 
Jetem w :szok::szok::szok: jak przeczytałam o rezerwacji lokalu na komunię...że takie odległe terminy... gorzej niż na ślub...:-)
 
Jak by nie było to my jesteśmy pierwsze w "kolejeczce" do roczku :-D robimy roczek u moich rodziców w domu (i ogrodzie jesli pogoda dopisze) U Mariczki bedzie... ok 40 osób:szok: Roczek wyprawiamy 15.09. Troszkę jedzenia kupuję resztę robię sama. Robimy barszczyk czerwony z uszkami, przekąski ciepłe i zimne, sałatki, deskę z serami i wędlinkami, pieczywko. Potem tort (juz mam upatrzony :-)) jakieś ciasteczka, kawka, herbatka, paltko i do domku :rofl2::-) Z alkoholi podam tylko winko no i oczywiście szampana!!! :-)
Nie chcę żeby na roczku Mariki była wódka :no: choć jeszcze nie przegadalam do konca tego z mężem bo jego rodzina raczej "wódkowa" :baffled:ale uprę się na swoim ;-)

Co do prezenciku to od nas Mariczka dostanie takiego ślimaka na biegunach. Zaraz wkleję fotkę jak tylko odnajdę. No i zakładamy jej fundusz inwestycyjny ale to w sumie nie z okazji roczku tylko tak w ogóle ;-) będziemy jakąś stałą kwotę miesięcznie odkładać na przyszłość :-)
Myślę tez o jakimś drobiazgu z biżuteri takiej pamiatce "na lata" ;-)coś w tym stylu... to akurat mi się podoba bo jest takie dość "młodzieżowe" i mogła by dość szybko nosić, powiedzmy w wieku ok 10 lat...
hehe napisalam 10 lat i teraz samej mi się chce smiac z okreslenia "dość szybko" :-D



Opis ślimaka:
"Ślimak na biegunach. Strona wierzchnia ślimaka z wysokiej jakości weluru i bawełny. Wypełnienie: mikrokoraliki w części siedzenia, w partii głowy i skorupy miękkie wypełnienie piankowe. Skorupę można zdjąć i użyć jako poduszki. Płozy i uchwyty z drewna. Ok.: szer./wys./dł. 35/42/66 cm."


 
reklama
No i zakładamy jej fundusz inwestycyjny ale to w sumie nie z okazji roczku tylko tak w ogóle ;-) będziemy jakąś stałą kwotę miesięcznie odkładać na przyszłość :-) ;-)


My załozyliśmy Amelce fundusz inwestycyjny po chrzcinach...uzbierało sie troche kaski i nie bardzo wiedzieliśmy co z tymi pieniędzmi zrobić (to znaczy nie mieliśmy jakiś niecierpiących zwłoki wydatków ;-)) i stąd ten fundusz...no i mamy comiesięczne zlecenie przelewania okreslonej kwoty z naszego konta na konto funduszu Amelki...i tak to trwa juz 8 m-cy...

Ines...a ślimaczek bardzo fajny :tak:

Rudykot...hmmm...już rezerwacja na komunie????? ja chyba poczekam z tym...

Bardzo mi sie podoba pomysł kajenki z książeczka...tez kiedys oglądałam na allegro i przypadła mi do gustu...tylko zastanawiałam się nad tym czy moje dziecko będzie wiedziało o co chodzi?? Raczej nie...ale za to fajowa pamiątka na później :tak:

 
Do góry