reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - przygotowania do imprezki

my chyba zrobimy w domku. Ugotuje jakiś bogracz, poźniej kawka, tort i fruuu do domku. Choć urodzinki Olka wypadają w sobotę to może posiedzimy dłużej (przy piffku i zagryzce).
Myśle jeszcze o jakimś grillu lub ognisku... jak pogoda wypali.....
my będziemy mieli mało osób bo jeśli 10 się zbierze to będzie super. Tylko, że jeszcze dla teścia musze w inny dzień zrobić mini kawkę z tej okazji bo jest po rozwodzie z teściową i jest z tego powodu problemik... :baffled:

a wiecie, że Olka urodzinki wypdają zawsze w ten sam dzień co moje :-) i tak już będzie zawsze...
takie głupie spostrzeżenie :elvis:
 
reklama
Akurat wczoraj byliśmy u znajomych na roczku ich synka...imprezka odbywała się na świeżym powietrzu...był oczywiście tort z świeczką w kształcie 1...dorośli urządzili sobie grila a dzieciaczki miały okazję wybiegać się po dużym ogrodzie...były huśtawki, piaskownica, zabawy z piłką, i wyścigi samochodzikami (takimi na których większe dzieci siedziały)
Co do prezentów to najbardziej spodobał mi sie osioł na biegunach (takiego jeszcze nie widziałam), poza tym Krzyś dostał kolorową gąsieniczkę edukacyjną, samochodziki, książeczki, piłki i takie tam drobiazgi...

Co do roczku Amelki to na przyjęcie w ogrodzie (a taki mam) nie ma co liczyć...to akurat końcówka października i nie sądzę żeby było w miarę ciepło, dlatego zostaje domek...tort, jakieś smakołyczki dla dzieciaczków, dla dorosłych kawka, troszkę winka, jakaś sałatka wędlinka może zimna płyta ale raczej jakiegoś gorącego dania nie będę robić...chociaż wyjdzie w praniu...

A 3000 zł na roczek nie wydałabym nigdy...wolałabym za te pieniążki złaożyć dziecku na jakiś fundusz inwestycyjny...
 
Dokaldnie wazne zeby dla dzieciakow bylo fajnie a nie zeby dorosli poszli na bibe najedli sie i do widzenia.Mowie wole wydac 1000 maksymalnie i zrobic fajne urodzinki w domu niz tyle kasy,faktycznie lepiej pojechac na wypoczynek.Wiec drogie koleznki bede walczyc!!!!:-)Dzieki za wsarcie:))))
 
A tego osiolka to widzialam bo bratowej synek dostal na oczek i dopiero teraz siada na niego sam i sie buja na nim a ma roczek i 4 miesiace,ale fajny jest ten osiolek:)))
 
Hej dziewczęta,

wątek powstał jak do urodzin było daleko, a teraz już całkiem blisko i ani się obejżymy... Jakieś pomysły na prezenty? Bo mnie wszystcy pytają a ja nie wiem co im odpowiadać. Sama zaraz zaczene szukać jakis ciekawostek, jak znajdę coś fajnego to się z wami podzielę pomysłem. :-)
 
u nas tez z roczkiem dziwnie, bo mala ma urodzinki 22 wrzesnia, a my akurat bedziemy sie wtedy przeprowadzac do nowego lokum. druga sprawa to wielkosc naszej rodziny - trzeba by zaprosic 18 osob najblizszej rodziny :eek: chyba zdecydujemy sie na pojscie do knajpy na obiad, chociaz ja nie przepadam za takimi imprezami poza domem. no i koszty ... druga opcja to przesuniecie urodzin o 2 tygodnie i zrobienie w naszym nowym mieszkaniu. sama jeszcze nie wiem :no:
 
u. druga sprawa to wielkosc naszej rodziny - trzeba by zaprosic 18 osob najblizszej rodziny :eek:

To widzę Gufi że będziemy mieć podobną liczbe gości :eek:...ech czeka nas duuuża imprezka...ja na szczęście mam domek więc mam gdzie pomieścić imprezowiczów :tak:

A co do prezentów...to na razie pustka w gówce :baffled:
 
U Nas tez bedzie około 18 osób ... i doszlismy do wniosku, ze jak bedzie ciepło to zrobimy imprezkę na ogródku u rodziców ... a jesli zimno to albo u rodziców w domku, albo w knajpce - pamietając chrzciny u Nas w domu i ten brak miejsca na swobodne poruszanie sie ;-) domek mamy wygrał :-D
Ja mam problem z tortem ... chciałabym w ksztacie bucika - trampka ... Renik na spotkaniu mowiła ze ktos podał stronke z tortami, czy moge prosic tą stronkę ?? nie umiem znaleźć linku gdzie był podawany :zawstydzona/y: a moze cos ladniejszego wybiore ?? :-)
Jesli chodzi o prezent to jak u wiekszosci ... czarna dziura w moim mozgu :-D ... nie mam pojecia ... myslielismy o jezdzacym samochodziku - na akumulator - ale On chyba za malutki jeszcze do niego - zreszta jak teraz kupie to co ja kupie na 2, 3 latka ;-):-D ... prawdziwy samochód ??;-)
 
reklama
Do góry