reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek - tuż tuż pierwsze urodzinki naszych skarbów

Luandzia na pewno wszystko się uda a w razie czego to trzymam kciuki;-):tak:
MY też kamerowaliśmy urodzinki Mateuszka i najlepsze bylo jak Mati od nikogo nie chcial przyjąć kopert z pieniążkami i gdy dostal pierwszą kopertę to wziął ją i wyrzucil:-Dciekawe czy na osiemnaste urodziny tez tak niechętnie będzie przyjmowal koperty z kasą:-D pewnie nie:-D
 
reklama
Luandzia na pewno wszystko się uda a w razie czego to trzymam kciuki;-):tak:
MY też kamerowaliśmy urodzinki Mateuszka i najlepsze bylo jak Mati od nikogo nie chcial przyjąć kopert z pieniążkami i gdy dostal pierwszą kopertę to wziął ją i wyrzucil:-Dciekawe czy na osiemnaste urodziny tez tak niechętnie będzie przyjmowal koperty z kasą:-D pewnie nie:-D

:-D:-D:-D:-D
widac, ze chlopak nie jest jeszcze zepsuty pieniedzmi
 
A zapomniałam napisać że nadrobiłam sklerozę mamy z urodzin Natalki i w środę w dzień kiedy naprawdę kończyła rocze przeprowadziliśmy zabawę kim będzie w przyszłości. I wiecie co chwyciła odrazu za kieliszek a do drugiej łapki kluczyki od samochodu:-DMam rozumieć że będzie alkoholiczką i do tego będzie jeździć pod wpływem?:-D
 
MY też kamerowaliśmy urodzinki Mateuszka i najlepsze bylo jak Mati od nikogo nie chcial przyjąć kopert z pieniążkami i gdy dostal pierwszą kopertę to wziął ją i wyrzucil:-Dciekawe czy na osiemnaste urodziny tez tak niechętnie będzie przyjmowal koperty z kasą:-D pewnie nie:-D

U nas to samo :-D

A co do zabawy kim będzie w przyszłości to młody poleciał od razu do kieliszka buuu a jako drugie złapał pieniążki więc tłumaczę to sobie że będzie miał własny browar i zrobi na tym duże pieniądze prawda ??:-D:-D:-D:-D:-p:-D:-D:-D:-D
A wracając do tego kieliszka to Iguś podszedł złapał i jeszcze przechylił żeby się napić, zrobiłam błąd że przed zabawą nie dałam mu pić bo on jak mu się chce pić to pokazuje palcem na szklanki itp. I faktycznie jak dorwał butelkę(oczywiście swoja ze soczkiem) to pił dość dużo.


A co do prezentów to dostał same fajniutkie
1/konik na biegunach bardzo go lubi
2/krzesełko uczydełko z fisher-a (bawi się nim zachwycony siada wstaje itd)
3/ fontanna z kulek playskool (tylko nie wiem dlaczego mały się jej boi:szok:)
4/stoliczek z chicco
5/spodenki i sweterek
6/książeczkę grająca z opowieściami kubusia puchatka
8/tort
9/ no i sporo pieniążków -kupimy mu na wiosnę taki samochodzik na pilota jak ma Adaś Agulki i jeszcze musimy pomyśleć co bo zostaną pieniążki
 
U nas też już po wszystkim urodzinki się udały niestety z przyczyn zdrowotnych nie wszyscy mogli przyjść ale i tak było ok
co do prezentów to Zuzia dostała głównie pieniądze
a poza tym lalkę
wózek dla lalek
taki jeździk jak ma Niuśka
i tego kubusia puchatka do kąpieli
 
Do góry