reklama

Roczek - tuż tuż pierwsze urodzinki naszych skarbów

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2007' rozpoczęty przez NuŚka, 17 Lipiec 2008.

1. NuŚka

NuŚka Wrześniowe mamy'07

Już coraz bliżej do pierwszych urodzinek naszych pociech.
    Jakie plany?
    W gronie rodzinnym czy jakiś bal dla dzieci?
    Skromnie czy raczej z wielką pompą?
    Jakieś pomysły na tort?
    Tak pytam bo jeszcze takiej imprezki nie robiłam :-):-) każda rada mile widziana.

A znacie taki zwyczaj że kładzie się kilka rzeczy na krzesełku ( różaniec, długopis, kieliszek i takie tam ) i co dziecko wybierze to wróży mu przyszłość ? Wiem że u nas coś takiego kiedyś było ale czy jeszcze gdzieś są jakieś zwyczaje???

2. izabela352

izabela352 Fanka BB :)

my na pewno bedziemy obchodzili urodzinki w rodzinnym gronie- na inne nas nie stac. a nawet gdyby bylo nas stac to uwazam, ze to wyrzucone pieniadze w tym wieku maluchow.
    a co do tego zwyczaju to u nas bylby problem... rozanca u nas nie uraczysz, nawet o krzyzyk byloby ciezko. za to kieliszkow do wyboru do koloru!!! czarno wiec widze przyszlosc mojego syna :-D:-D:-D

3. reklama
  4. justyna800717

justyna800717 Mama Mateuszka 6.09.07.

Sądząc po tom co lubi Mateusz to złapie pieniądze i kluczyki. Muszę oswaajać go z kieliszkiem żeby nie złapał zaciekawiony:-D
    My robimy w takim naszym wiejskim klubie,bo wiadomo ile miejsca jest w kawalerce. Chrzciny mieliśmy w teściów,ale teraz nie chcę robić im kłopotu.
    Z szykowaniem pewnie babcie pomogą (moja już mi o tym wspominała). Ich pomoc to nie tylko przygotowanie jakiś 2 potraw,ale i kupią produkty,bo nigdy nie chcą za nic kasy. Już liczyłam, wyjdzie 14 osób w tym 3 latek + Mateusz 15.

5. donkat

donkat Fanka BB :)

super temat:-):tak::-):tak:

juz nie raz myslalam, zeby o tym napisac, ale jak sie dorwalam do klawiatury, to mi wychodzilo z glowy.

ja juz mysle o roczku julitki od jakiegos czasu. mam dylemat. planujemy oczywsice imprezke dla najblizszej rodziny, tak jak bylo na chcrzcinach, ale jest to 15osob + 2 roczniakow. niestety, ale nasz pokoj goscinny jest maly i nie damy rady usadzic na raz przy stole tyle osob. jesli bylaby ladna pogoda, to chetnie zrobilibysmy impreze na dworze, tylko kto zagwarntuje za tak bedzie?:no:nikt:no:
    u nas na wsi otworzyli taki lokal (u kogos w domu), gdzie mozna wynajac slake na rozne okolicznosci. musze tam zajsc i spytac co i jak, na jakich zasadach i po ile.
    zobaczymy. najwyzszy czas sie juz tym zainteresowac, bo minie jak z bicza strzelil:-)

6. hruda

hruda Fanka BB :)

My roczek obchodzic bedziemy "hucznie" w trojke;-)...pod palma i popijac toasty mleczkiem kokosowym:-p:-D...ale tak sie zastanawaim czy powinnam zorganizowac jakas uroczystosc jak wroce? w pazdzierniku? miesiac po urodzinach? jakos tak dziwnie...jak myslicie? bo ja przyznam nie mam specjalnie ochoty.

7. gagulec

gagulec wrześniowa mama 2007

podobnie mam i ja:tak: ale będzie trzeba jakąś imprę zrobić bo to taki zwyczaj w rodzinie ze strony M:baffled:

8. gabids

gabids styczeń 2002, Wrześniowe mamy'07

My robilismy ta zabawe z Fabiankiem na roczek.Polozylam na dywanie ksiazeczke do nabozenstwa,banknot,kieliszek,ksiazke.Fabus wybral banknot i wrzucil go do kieliszka:confused::-)
    A urodzinki Angelki planujemy zrobic na ogrodzie.Bedzie pare osob moze z 6 no i my.Zamowimy tort smietanowy z piekarni nawet myslalam zeby mial wzor wozeczka.

9. *Kasia*

*Kasia* Mama Kubusia 07.09.2007r.

My roczek Kubalki planujemy obchodzić w gronie najblizszych. Mamy zamiar urządzić małe przyjęcie na swiezym powietrzu (jak bedzie pogoda) bedą balony, zabawy, duzo pysznego jedzenia no i naturalnie piękny tort ze świczką dla solenizanta :)

10. reklama
  11. NuŚka

NuŚka Wrześniowe mamy'07

No roczek na Majorce to już coś;-):-) to się chłopak pochwali w przyszłości :-D:-D my akurat będziemy wracać z urlopu 24 a 25 Igor ma roczek ale raczej przełożę na sobotę bo cięzko tak od razu po powrocie z urlopu coś zorganizować

O to widzę że też to znacie :-) a juz myślałam że jakaś staroświecka jestem:-p:-)
    A urodzinki na ogrodzie świetna sprawa:-) super u nas się nie da bo widać jaka teraz jest pogoda a pod koniec września to już będzie bleee

12. NuŚka

NuŚka Wrześniowe mamy'07

Dokładnie bo jak nie będzie znał to na pewno do tego podejdzie :-D:-D:-D
    A z tymi babciami to masz sobie fajnie:-)

Poleć forum