reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek - tuż tuż pierwsze urodzinki naszych skarbów

NuŚka

Wrześniowe mamy'07
Dołączył(a)
22 Październik 2005
Postów
4 483
Już coraz bliżej do pierwszych urodzinek naszych pociech.
Jakie plany?
W gronie rodzinnym czy jakiś bal dla dzieci?
Skromnie czy raczej z wielką pompą?
Jakieś pomysły na tort?
Tak pytam bo jeszcze takiej imprezki nie robiłam :-):-) każda rada mile widziana.

A znacie taki zwyczaj że kładzie się kilka rzeczy na krzesełku ( różaniec, długopis, kieliszek i takie tam ) i co dziecko wybierze to wróży mu przyszłość ? Wiem że u nas coś takiego kiedyś było ale czy jeszcze gdzieś są jakieś zwyczaje???
 
reklama
my na pewno bedziemy obchodzili urodzinki w rodzinnym gronie- na inne nas nie stac. a nawet gdyby bylo nas stac to uwazam, ze to wyrzucone pieniadze w tym wieku maluchow.
a co do tego zwyczaju to u nas bylby problem... rozanca u nas nie uraczysz, nawet o krzyzyk byloby ciezko. za to kieliszkow do wyboru do koloru!!! czarno wiec widze przyszlosc mojego syna :-D:-D:-D
 
Sądząc po tom co lubi Mateusz to złapie pieniądze i kluczyki. Muszę oswaajać go z kieliszkiem żeby nie złapał zaciekawiony:-D
My robimy w takim naszym wiejskim klubie,bo wiadomo ile miejsca jest w kawalerce. Chrzciny mieliśmy w teściów,ale teraz nie chcę robić im kłopotu.
Z szykowaniem pewnie babcie pomogą (moja już mi o tym wspominała). Ich pomoc to nie tylko przygotowanie jakiś 2 potraw,ale i kupią produkty,bo nigdy nie chcą za nic kasy. Już liczyłam, wyjdzie 14 osób w tym 3 latek + Mateusz 15.
 
super temat:-):tak::-):tak:

juz nie raz myslalam, zeby o tym napisac, ale jak sie dorwalam do klawiatury, to mi wychodzilo z glowy.

ja juz mysle o roczku julitki od jakiegos czasu. mam dylemat. planujemy oczywsice imprezke dla najblizszej rodziny, tak jak bylo na chcrzcinach, ale jest to 15osob + 2 roczniakow. niestety, ale nasz pokoj goscinny jest maly i nie damy rady usadzic na raz przy stole tyle osob. jesli bylaby ladna pogoda, to chetnie zrobilibysmy impreze na dworze, tylko kto zagwarntuje za tak bedzie?:no:nikt:no:
u nas na wsi otworzyli taki lokal (u kogos w domu), gdzie mozna wynajac slake na rozne okolicznosci. musze tam zajsc i spytac co i jak, na jakich zasadach i po ile.
zobaczymy. najwyzszy czas sie juz tym zainteresowac, bo minie jak z bicza strzelil:-)
 
My roczek obchodzic bedziemy "hucznie" w trojke;-)...pod palma i popijac toasty mleczkiem kokosowym:-p:-D...ale tak sie zastanawaim czy powinnam zorganizowac jakas uroczystosc jak wroce? w pazdzierniku? miesiac po urodzinach? jakos tak dziwnie...jak myslicie? bo ja przyznam nie mam specjalnie ochoty.
 
My robilismy ta zabawe z Fabiankiem na roczek.Polozylam na dywanie ksiazeczke do nabozenstwa,banknot,kieliszek,ksiazke.Fabus wybral banknot i wrzucil go do kieliszka:confused::-)
A urodzinki Angelki planujemy zrobic na ogrodzie.Bedzie pare osob moze z 6 no i my.Zamowimy tort smietanowy z piekarni nawet myslalam zeby mial wzor wozeczka.
 
My roczek Kubalki planujemy obchodzić w gronie najblizszych. Mamy zamiar urządzić małe przyjęcie na swiezym powietrzu (jak bedzie pogoda) bedą balony, zabawy, duzo pysznego jedzenia no i naturalnie piękny tort ze świczką dla solenizanta :)
 
My roczek obchodzic bedziemy "hucznie" w trojke;-)...pod palma i popijac toasty mleczkiem kokosowym:-p:-D...ale tak sie zastanawaim czy powinnam zorganizowac jakas uroczystosc jak wroce? w pazdzierniku? miesiac po urodzinach? jakos tak dziwnie...jak myslicie? bo ja przyznam nie mam specjalnie ochoty.
No roczek na Majorce to już coś;-):-) to się chłopak pochwali w przyszłości :-D:-D my akurat będziemy wracać z urlopu 24 a 25 Igor ma roczek ale raczej przełożę na sobotę bo cięzko tak od razu po powrocie z urlopu coś zorganizować

My robilismy ta zabawe z Fabiankiem na roczek.Polozylam na dywanie ksiazeczke do nabozenstwa,banknot,kieliszek,ksiazke.Fabus wybral banknot i wrzucil go do kieliszka:confused::-)
A urodzinki Angelki planujemy zrobic na ogrodzie.Bedzie pare osob moze z 6 no i my.Zamowimy tort smietanowy z piekarni nawet myslalam zeby mial wzor wozeczka.

O to widzę że też to znacie :-) a juz myślałam że jakaś staroświecka jestem:-p:-)
A urodzinki na ogrodzie świetna sprawa:-) super u nas się nie da bo widać jaka teraz jest pogoda a pod koniec września to już będzie bleee
 
reklama
Sądząc po tom co lubi Mateusz to złapie pieniądze i kluczyki. Muszę oswaajać go z kieliszkiem żeby nie złapał zaciekawiony:-D
My robimy w takim naszym wiejskim klubie,bo wiadomo ile miejsca jest w kawalerce. Chrzciny mieliśmy w teściów,ale teraz nie chcę robić im kłopotu.
Z szykowaniem pewnie babcie pomogą (moja już mi o tym wspominała). Ich pomoc to nie tylko przygotowanie jakiś 2 potraw,ale i kupią produkty,bo nigdy nie chcą za nic kasy. Już liczyłam, wyjdzie 14 osób w tym 3 latek + Mateusz 15.
Dokładnie bo jak nie będzie znał to na pewno do tego podejdzie :-D:-D:-D
A z tymi babciami to masz sobie fajnie:-)
 
Do góry