reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Fajnie że podjęłyście temat :-) ja szczerze mówiąc jestem nieźle przejęta tym roczkiem, nasze dzieci już takie duże :szok: Już nie będą niemowlętami tylko małymi dziećmi, z jednej strony fajnie a z drugiej trochę żal.

Co do naszego roczku to raczej też będzie skromnie, podobnie jak chrzciny tylko chrzestni i dziadkowie, w sumie 12 osób w tym 3 dzieci. Tort zamówię jakiś fajny, upiekę jakieś ciasto. Robimy w kościele bo taki jest u nas zwyczaj, a urodzinki Karolki wypadają akurat w Święta Wielkanocne dokładnie w Lany Poniedziałek :-D i wtedy są też odprawiane roczki w kościółku. Msza jest na 12.15 więc tak jak przy chrzcinach będzie trzeba podać gościom obiad. Szampanik musi być obowiązkowo, a o tych wróżbach tez pomyślimy :-), mam zamiar tez udekorować mieszkanko balonikami :-)
Co do stroju małej to zamierzam pożyczyć od koleżanki z forum jakąś fajną kiecke, ona ma dwie córeczki i ma kilka wystrzałowych kiecek, więc po co kupować na jeden raz nie warto, na chrzest moi rodzice kupili śliczne ubranko a mała miała je na sobie raz.
 
reklama
O kościele jeszcze nie myślałam.a co do ubrania dla Victora hmmmmmmmm napewno nie gajerek.Dokładniej zastanowie się pózniej jak będzie na działce to mniej oficjalnie a jak w domku to może jakaś koszula i kamizelka no i spodnie ma się rozumiec:-D:-D
 
Ja jeszcze nie myslalam o imprezie, ale na pewno ona bedzie :-)
Beda oczywiscie zaproszenia, wielki tort, mnostwo jedzonka, balony i chcialabym jeszcze przygotowac jakas mala pamiateczke w podziekowaniu za przyjscie (pomysl sciagnelam od kuzynki meza z Wloch ;-) , ale jeszcze nie wiem co to bedzie).
Prezent jak dla mnie jest malo istotny - bardzo podoba mi sie pomysl Buby, ale nie bede miala czasu aby cos takiego przygotowac no i nie mam takich zdolnosci :tak:
Buba btw, gdzie mozna zrobic takie nadruki na balonach jak mieliscie na chrzciny?
 
Priscilla poszulam tego namiaru i Ci wysle.Z tego co pamietam to bylo gdzies w Katowicach :confused: A ekipa wypelniajaca helem byla z warszawy.
 
O dzizas - to niezle skomplikowany proces ;-)
Myslalam, ze tu w Wawie jakas firma sie tym zajmuje
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry