reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Vici miałyście w jednym dniu wesele? Fajnie :tak:
A co do balonów to ja pozostanę przy zwykłych :-) natomiast zaprosznia mam zamiar zamówić na allegro, właśnie ze zdjęciami Karolci, na okładce aktualne a w środku jak była malutka z napisem: taka byłam rok temu :tak: myślę że takie zaproszenie to też fajna pamiątka :-)
 
reklama
No my narazie tylko myslelismy gdzie zrobimy imprezke, o jakis zaproszeniach i gosciach. Smailam sie ostatnio ze do tesciowej to w lutym juz wysle zaproszenie na urodziny bo zawsze ma jakas wymowke zeby nie przyjechac do nas, nawet na swieta do nas nie zadzwonila, ale z nia to inna bajka :)
A co do wrozby to te symbole to u nas sie daje pod talerzyk i dziecko nic nie widzi co jest pod nimi no i talerze obowiazkowo sa takie same :tak:
Tort pwnie tez zamowimy jakis kolorowy :tak: maks ostatnio mial z krecikiem.
Maks na roczek dostal kawalek torta do jedzenia, jadl raczkami a pozniej oblizywal talerz, cudnie potem wygladal musze poszukac w starych zdjeciach :)))
No pewnie beda balony serpentyny, szampan bezalkoholowy dla Maksika hihihih i lody mniam nawet dla mai bo mam taki przepisik.
 
Iza nie miałyśmy w jednym dniu.Ja kościelny miałam w 2002 roku a siostra w 2006(cywilny mieli 2000)ale i tak klatka była przystrojona dla nas obu.Mama się napracowała ale było ślicznie:tak::tak:.Sąsiedzi teraz też tak robią na komunie bo się tak ludziom spodobało.
 
Jeśli będzie ciepło, to z balonami na klatce trzeba uważać, bo lubią pękać.
A lepiej, żeby dzieci się nie wystraszyły.
 
Joaśka aż tak ciepło to chyba nie będzie ale mimo to rada na pękające balony nie pompować ich na maxa i wytrzymają:tak::tak:
 
Cholercia, tez musimy o balonikach i czapeczkach pomyslec. Wypadaloby tez wdzianko malemu kupic....kurczaki 31 marca coraz blizej a ja zero koncepcji, poza tortem i szampanem :szok:
 
Otóż i to. czas nagli a ja zero pomysłów.:no::no::no::no::no::no:cholera sąsiad mi się tłucze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zaraz mi dziecko obudzi:-(
 
Kiedys moj sasiad robil w domu impre, to od wejscia na patio ustawione byly swieczki wiodoce do klatki, a nastepnie po schodach pod drzwi. Moze ja zdrobie to samo z balonami :-D :-D :-D
My kiedyś tak schody na klatce świeczkami ozdobiliśmy jak robiliśmy bal przebierańców - pięknie wyglądało, ale jeszcze niedawno zdrapywałam z kafelek resztki wosku, a było to chyba 2 lata temu.
Ale balony to dobry pomysł!
 
watek super ... widze ze wiekszosc z was ma juz pomysly na impreze ... a my nawet nie myslelismy jeszcze o tym ... pewnie bedzie skromna impreza u nas w domu dla znajomych ... rodzice nie wiem czy przyjada - u nas nie obchodzi sie hucznie urodzin nawet jezeli sa to 1 urodziny :) no chyba ze wypadna w swieta i bedziemy akurat u rodzicow to impreza bedzie na 100 % ... no wlasnie kiedy sa swieta w tym roku ???
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry