reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Karolcia akurat ma roczek w święta - Lany Poniedziałek :-D :tak: i akurat w kościółku wtedy odprawiają roczki więc fajnie się złożyło.
A urodziła się w Niedzielę Palmową :-D
 
reklama
no to sie nie zalapiemy na swieta ... trudno ... bedziemy imprezeowac przy kawce i torcie w domu wsrod znajomych :)
 
iza1- masz może namiar albo linka na zaproszenia z allegro o których pisałaś?????

Mój mały ma końcem kwietnia roczek także troszke czasu jeszcze mamy:-)
Ale przy dziecku ten czas baaaaaaaaardzo szybko przeleci.

U nas roczek będzie w domu (mamy dużo miejsca) oczywiście najbliżsi i chrzestni Oskarka , do pichcenia zamówie sobie kucharke tą samą co na chrzciny a w najgorszym razie poprosze mame i teściową o pomoc od strony kulinarnej, oczywiście wystrojem zamierzam się zająć sama- baloniki , jakieś ozdoby, szampan , tort itp...
 
zielona - a może sama coś zrób. Trochę poprzerabiać zdjęcie (ja zazwyczaj robię czarno-białe w jakieś dziwnej funkcji, że np wygląda to jak rysunek) dodać jakiś tekst i wydrukować na jakimś ładnym papierze.
Na prawdę niewiele roboty. A dużo radości.
 
Tak, masz racje , ale przy moim łobuzie ciężko na dłuższą chwilke siąść i cokolwiek zrobić:baffled:
A tak to tylko zamówie....(jeśli Iza poda linka;-) )
 
Joaśka samemu można zrobić jeśli ma się bardzo dobrą drukarkę ;-) ja niestety taką nie dysponuje :no: poza tym dużo z tym roboty a na allegro nie są drogie.

Zielona wklejam linka, ale bez problemu znajdziesz inne propozycje na allegro, wystraczy wpisać w wyszukiwarce zaproszenie/a na roczek, albo zaproszenie z foto (różne kombinacje tych słów) :-)
Mnie się podobają te: ZAPROSZENIA NA CHRZEST, ROCZEK, URODZINY Z FOTO (165618408) - Aukcje internetowe Allegro
można samemu skomponować zaproszenie, umieścic zdjęcie aktualne i z okresu noworodkowego :-) Muszę tylko zrobić małej jakieś fajne foto i będę zamawiać :-)
 
aaaa jeśli się chce kolorowe, to oczywiście drukarka musi być porządna.


Wkleję Wam nasze zaproszenie na ślub, ale tylko plik z kompa, bo nie mam zdjęcia zrobionego. A w "naturze" były na eleganckim blado-żółtym papierze, zwinięte w rulon i przewiązane rafią. Papier kosztował mnie ok 20 zł. Robiłam je przez godzinę i drukowane były na zwykłej drukarce. Trochę w tym pliku literki wydają się zamazane, ale na papierze były całkowicie czytelne.

No ale kolorowe zaproszenia też bym się zdecydowała zamówić
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry