reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Joasia- dziękuje za link , zaraz pooglądam ...
W Ostateczności poświęce troszke czasu i pomyśle nad własnym pomysłem ale jestem narazie bardziej "za" gotowymi.
 
reklama
Proszę bardzo, ale podziękowania należą się izie1 ;p
 
A mój mężuś stwierdził,że zaproszeń nie będzie bo boi się iż nie wszystkich zaprosi a tak to przyjdzie kto chce.Może to i dobry pomysł choć ta idea jest bezsensu jak dla mnie ale może jeszcze uda mi się go przerobić.
 
Anek śliczne są oba,nie wiem jak te ale u Victora pediatry jest miś podobny i kiepsko się buja:-(
 
Ja chyba coraz bardziej jestem przekonana do klocków, oczywiście dopasowanych do wieku.
Chciałabym coś na biegunach, ale na prawdę nie miałabym gdzie tego wstawić.
 
Joaska Kubek ostatnio dostal klocki takie duze i generalnie ma je gleboko w pieluszce, jedyne co nimi robi to wywala z lozeczka. Moze jeszcze za wczesnie mu je dalismy, zastanawiam sie czy ich nie schowac i dac za miesiac
Vici mam nadzieje ze ta zabawka spelni swoje zadanie, ....ale po tym co napisalas to musze ja gdzies w sklepie na zywo dorwac zeby sie nie okazalo ze to bubel
 
A to jest możliwe.
No cóż - jeszcze trochę czasu zostało, zobaczymy, co to będzie ;p
 
Niby wybor zabawek jest olbrzymi, ale jak juz trzeba cos wybrac to gorzej. Albo jakosc wykonania pozostawia wiele do zyczenie, albo zabawka zamiast rozwijac dziecko to cofa w rozwoju albo nic nie wnosi albo cena powala.....ehhhh jak ja bylam w wieku Kuby szczytem technologii byl mis ktory jak sie go przechylalo to buczal a teraz ....
 
reklama
Ja nie wiem jeszcze co kupić mojemu bo jemu troche trudno dogodzić , mało co bawi się wogóle zabawkami , na huśtawce wogóle nie chce się huśtać :sick: zabawki są poukładane w pudełkach a on woli - rogolki, sitka , piloty , telefony , kluczki...
Jedyne co lubi i czym się bawi to piramidka z Fischer Prica:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry