reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Oooo... to super!! Ciekawe czy mozna mniejsza ilosc, bo gdzie ja pomieszcze 500 balonow?? :szok: :laugh2: :laugh2: :laugh2:

Zaraz sie dowiem :-)
 
Hehe - dobre - mam 2 balkony wiec moge je udekorowac :-D :-D :-D

Do 18 to pewnie dawno sparcieja ;-)
 
Kiedys moj sasiad robil w domu impre, to od wejscia na patio ustawione byly swieczki wiodoce do klatki, a nastepnie po schodach pod drzwi. Moze ja zdrobie to samo z balonami :-D :-D :-D
 
A ja jak na razie nie mysle o roczku Dominiki bo to jeszcze duzo czasu mam bo z naszych dzieci Domini ma ostatnia.
Wiem tylko tyle że będzie imprezka w domu chyba ze będzie ciepło to na działce na świeżym powietrzu.
 
reklama
To z dekoracją klatki to super pomysł.Na moje i mojej siostry wesele nasza mama udekorowała barierke małymi wiązankami margaretek ślicznie to wyglądało i każdy trafił bez problemu do domu panny młodej(nawet nasi mężowie:-D:-D)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry