reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

Tylko proponuję położyć Majunie spać zanim przyjdą goście, bo potem wątpliwe czy Ci się uda :-) Ja pewnie też bym zaprosiła gości wcześniej jakoś w połowie drzemki, ale nie mam na to warunków :-(
 
reklama
a u nas juz dwa dni tylko zostały przygotowania w pełni dynie juz wyciete i straszą na balkonie:)
dyniehalloween1qv1.jpg
 
U nas urodziny wypadaja w sobote:-) i wtedy przychodzi jedna tura gosci ta co w niedziele nie moze a reszta w niedziele bo wtedy jest msza o 9 :szok: ( inne godziny były zajete ) ni i musze podac obiad i zakaski ale w sumie ciesze sie ze tak wczESnie bo popołudniu wszyscy pojda a macio bedzie wykonczony i padnie
 
No i po imprezie- troche ludzi było...( jedzenia za dużo zrobiłam):/ Jowi dostała mnóstwo prezentów samochód, garnuszek na klocki fischer price, ślimaka co jeździ i gra melodyjki, bajki, buty na zime i jeszcze mnóstwo innych..a ja dostałam róze za urodzenie jowi...ogólnie było bardzo fajnie i nastrojowo..
jowisia1roklq4.jpg

imprezkaai2.jpg

imprez347wiewv8.jpg

dmuchanie347wiecydf8.jpg
 
cammi po zdjeciach widac z imprezka sie udala :-)
ja wlasnie nie moge wymyslic co mojemu dziecku kupic na urodzinki...

Urodzinki Lenki wypadaja podobnie jak u Kundy :-D w sobote ale balowac bedziemy dwa dni, bo moi rodzice sie niedawno rozeszli i balujemy na dwa fronty...

Tez planujemy obiad i tort. Zobaczymy jak to wyjdzie...
 
Fajnie, macie juz to za sobą widać, że impreza udana, u nas urodzinki tez wypadaja w sobote. Na 14.30 zaprosiliśmy gości, zaczniemy od obiadu a później tort, a na 17 wyciągamy gości do kościołka na msze.
 
reklama
Jowitko, szczere życzonka urodzinowe :-)

Choć minęły urodziny,
Życzę zawsze dziarskiej miny,
Do zabawy mnóstwa siły,
Żeby kazy dzień był miły.
Lalek, klocków i pluszaków,
Stu uśmiechów i buziaków,
Zdrowia, szczęścia i słodyczy,
"Ciotka" z Martą Tobie życzy :-)

miscbday05hfoo5.jpg
 
Do góry