reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mama no strasznie mi przykro, że nie mogą przyjechać... Tulam Ciebie bidulko bo znowu posmutniałaś...


mnie piersi bolały własnie nie poczatku jako objaw ciązy... do tego siku co chwila, podwyższona temperatura i smutek tak przez hormony mnie dopadał, że ryczałam... rozdrażniona byłam strasznie... mdłości i wymiotów nie miałam...
 
Witam wszystkie wieczornie!!!
Ja jak zwykle zabiegana, ale na chwilę chociaż zajrzałam na bb napisać że u nas ok.
Widzę że mnóstwo nowych kobitek do nas dołączyło- witam wszystkie bez wyjątku.
A stare wyjadaczki przytulam mocno!!
Ja chwilowo sama w domku- mężuś wybył na męskie spotkanie :D

mama przykro że rodziny nie będzie na rocznicy. Przytulam Cię bardzo ciepło żeby smutki przeszły, może przyjadą za tydzień...
 
Witam wszystkie wieczornie!!!
Ja jak zwykle zabiegana, ale na chwilę chociaż zajrzałam na bb napisać że u nas ok.
Widzę że mnóstwo nowych kobitek do nas dołączyło- witam wszystkie bez wyjątku.
A stare wyjadaczki przytulam mocno!!
Ja chwilowo sama w domku- mężuś wybył na męskie spotkanie :D
Witaj Kochana!!!!!
 
MONISIA to piękniejesz:-D:-D

MARAN hej:-) I bardzo dobrze zrobiłaś - u nas jest tak że raz mama czyta bajki a raz tata:tak: a dziecko potem zasypia samo i tego ją nauczył M:-)

JADZIA hej:-)

MARGOLCIA fajnie że choć na chwilkę wpadłaś do nas:tak::tak:
 
ja mam cala rodzine na Pomorzu-siostra ma rocznice miesiac po nas i mama zaproponowala mi zebysmy za m-ac przyjechali do Karoliny to zrobimy 2w1 ,o nie -nic z tego-ja mam gdzie ugoscic ,dom jest duzy i mogliby nawet w sobote popracy przyjechac i nocowac,ale oczywiscie to i tamto....................

rycze i nie moge przestac....
co prawda rozmawialam przed chwila z przyjaciolka i przyjedzie z męzem i dziecmi do nas ....ale to nie to samo choc dobrze,ze ktos nam zlozy zyczenia- wszystkiego dobrego na kolejne lata.........:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( tak mi zle...
 
mama kochana, wiem co czujesz :-:)-( To rzeczywiście bardzo przykre. Popłacz sobie jak chcesz, lepiej ci się zrobi. Tulam cię bardzo mocno.
 
reklama
Nika bo ja też już czasem nerwów nie ma tak całe dnie jak w kieracie... ale słysze zza ściany, że jeszcze walczą i mozliwe, że mąż zaśnie a Ala nie... choć dziś krótko spała to nie powinna tak długo zasypiać, ale z tatą to nie to samo co z mamą... ;) ide pod prysznic by nie słuchać jak Ala wymusza niespanie na tacie... wlece za 10-15min.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry