reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc dziewczyny. Dawno mnie nie bylo. Dwa wyjazdy dosc dalekie, bo ze slaska na mazury a potem tez ze slaska, ale w lubuskie... Z Kropkiem dobrze, wyniki badan sa dobre. Wszystko super tylko tesciowa sie czepia... konflikt w Egipcie to pewnie tez moja wina... najlepiej chyba jakbym byla moja szwagierka... moj Ksiaze mowi, ze przesadzam, ze to hormony zmieniaja moje postrzeganie... nastroje u mnie ogolnie depresyjne ostatnio. Przejdzie. A z tesciowa sobie porozmawiam. Jak sie obrazi- jej sprawa. :-/ Postaram sie czesciej zagladac :-)
 
reklama
RURKAAAA- no w końcu jesteś..kurka siwa dlugo kazalaś na siebie czekać ,ale najwazniejsze,ze jesteś :))
czyli dzień mialaś udany :))??

LIBBY- noo w końcu jesteś bo dzis sie zastanawialam co z Tobą...a teściowa..coż-temat rzeka..mam nadzieje,ze humor Ci wróci i depresyjne nastroje pójdą won...

GUMISIA- pamietamy,a Ty dzialaj dziś ...zrelaksuj męża a potem niech On zadziala-niech ~~~~o ~~~o ~~~~o mkną do celu :)))
 
Mamitka udany, udany, chociaż pracowity, bo w pracy cała 16 była czyli komplecik :))
zaczęłaś staranka już?

gumisia ja jeszcze w polu daleko, dzisiaj dopiero 4 dzień @, jeszcze ze 2 przede mną. Udam się niedługo do apteki po testy owulacyjne i się weźmiemy do roboty:-D
 
RURKA- ja też dzis 4 d.c. wiec zaczniemy w weekend a we wtorek ide na usg i sie okaże czy wogóle owulka bedzie..ale zaczynamy w week.
u nas w grupie jest 25 dzieci,ale 2 panie :)
 
ja mam 18, z czego 2 wcale nie chodzi. Nauczyciel jest jeden - ja :D ale mam dwie panie do pomocy, bo w mojej grupie jest bardzo dużo maluszków- aż 10 trzylatków :)))
Ale lubię swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną :) fajnie jest kochać cudze dzieci, ale chciałabym w końcu pokochać swoje :)
 
GUMISIA- tak,tak-listopad jest nasz:))
średnio mi sie podoba jesień na poród...ale nie bede wybredna...niedlugo przylecą bociany może coś zrzucą:):)

lece na ten masaż:)

do jutra babki:)

RURKA- TY juz kochasz swoje dziecko-Ono sie niedlugo pojawi :))

karaluch :):))
 
Witaj!Przyszła MAMO:-)JA TEŻ JESTEM WIEKOWA jak to ludzie okreslają i Stara! Staramy się z Mężem tylko jakoś nam nie po drodze, bo cel! Jest ale i marzenia do spełnienia przed tą DECYZJĄ pOZRAWIAM I CZEKAM NA ODP. ewa
 
reklama
mama ba ze nie masz co marudzic:p ale ja zaraz ci wymienie tysiac plusow na kazda pore roku :) hehe ja tez podchodze do tego obojetnie co i kiedy byle bylo z drowe wiec jesien nie jesien zeby tylko sie udalo :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry